Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rengeteget ettem tegnap/ma...

Rengeteget ettem tegnap/ma magamhoz képest, fogok hízni?

Figyelt kérdés
Sajtos paradicsomos penne volt, a kedvenc kajám, délben, este és most is megettem egy jó nagy mély tányérnyit. (Olyan spagettis tányérosnsit, amiben az étteremben adják) ezen felül ettem 2 banánt, 2 meggyes rétest, egy csokimikulást (500g), 1 sonkás sajtos szendvicset és egy almát. Tudom, hogy nem egészséges nem így szoktam étkezni, nem is ennyit. Ezért van bűntudatom. Azt hozzáteszem, hogy nem aludtam. Reggel 9-től mostanáig ettem ennyit.
dec. 17. 04:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ez egyszer egyszer megtortenik akkor nem. ha folyamatosan igy eszel, akkor igen. szoval nyugi:)
dec. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Kövér disznó leszel - csak így tovább!

😂😂😂

dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hízás/fogyás hetek távlatában értelmezhető, ezért egy-két nap étkezése nem oszt, nem szoroz.
dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, amiért ilyeneken aggódsz és bűntudatod van evés után.
dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 anorexiás is voltam. :( Lehet, még valamennyire vagyok is, csak józan ésszel megtartom egészséges vékonyságnál a súlyom. Nem akarok újra fizikailag is beteg lenni. Sajnos ha nagyon beeszek, vannak ilyen gondolataim.
dec. 17. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

nekem is vannak, én is az voltam. aztán rájöttem, hogy ilyen “könnyen lehet játszani a súlyommal”

kipróbáltam mennyire hízok el, ha nem figyelek úgymond oda és akkor és azt eszem ami jól esik.

nem híztam el és ugyanúgy kapom a dicséreteket az alakomra.

szoval ne aggódj ezen, remelem egyszer neked is sikerül a gondolataidat lazábbra venni ezzel kapcsolatban. ☺️

dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is remélem és köszönöm szépen!

Sejtésem szerint én sem vagyok hízékony, mielőtt mentálisan beteg lettem volna, sokat ettem, és visszanézve a képeket, úgy is vékony lány voltam. Azt sem tudom, miért kezdtem magamat kövérnek látni. Csak sajnos nehéz túllépni ezen a félelmen. Most már legalább azt sikerül reálisan látnom, hogy fogynom nem kell (170cm, 54kg vagyok), csak a hízástól félek.

dec. 17. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

én is félek még tőle, de télen megszoktam engedni magamnak, hogy hízzak 2-3 kg-t. nyáron mindig lemegy és ez így van évek óta☺️

1-1 bekajálás kell is, ne akard úgy leélni az életed, hogy a kedvenc kajádból ne zabálj be néha☺️

dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondom étkezési zavaros vagy, hogyha egy már eleve egészségtelenül alacsony testsúlyon te ezen problémázol.
dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9, milyen nagy újdonságot mondtál… pár válasszal feljebb ezt le is írtam. Erről nem tehetek, én is tudom objektív szemmel, hogy vékony vagyok, ettől még nem könnyű elnyomni a félelmet.
dec. 18. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!