Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud ajánlani minőségi...

Valaki tud ajánlani minőségi marha fehérjét?

Figyelt kérdés

Magas fehérjetartalmú kellene, kb 90%.

Fél éve Gymbeames beef proteint iszom, de olyanokat fingok tőle h azt hittem h kirohad a belem. Meg sok csomó marad benne, és habzik mint a dög. Olcsó is kb 7ezer ft per kg. Pont az ára miatt nem stimmelhet vele valami, meg a magas fehérhe tartalma miatt.



dec. 18. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem..kajábol vidd be.

Nem letezik hogy akkora lennel hogy kajabol ne tudd fedezni.

1 kg csirke 220 g feherje( nyilvan ez rengeteg protein)..plusz a rizs plusz a zab plusz tojas..


Mire kell pluszban marhafeherje??

Mireeeeeeeeeeeee...😭😭😭😭😭😭

dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem ertesz hozza akkor minek irkalsz ide? Edzes utan kell, mert gyorsan beviheto es felszivodik egy nagyobb izomtomegu embernel fel-egy ora alatt, amíg a kajákból 3 óra alatt szívódik fel. Ezért kell 3 óránként étkezni. Viszont a fehérhe után lehet egy órával később már.

Illetve reggel is szoktam mivel éjjel kiéhezik a szervezeted, és egyből után kell pótolni. Aztán ugyanúgy normál reggeli egy órával később.

Egyébként 194 cm vagyok és 114 kg.

Karom 48as, 160ba nyomok fekve max.


Máskor a kérdésre valaszolj.

dec. 19. 00:48
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha akarod még tanítalak majd, csak kerdezz
dec. 19. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyennel tapasztalatom, de sokat fingani elsősorban a sok rosttól, meg általában a sok kajától szoktak, nem biztos, hogy ez a por az oka. A beef proteinre keresve azért volt egy pár találat. Ha neked tapasztalat alapján kéne javaslat, akkor bocs.
dec. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kerdező....ja hogy te hiszel meg az anabolikus ablakban...ok..

Harmadik versenyfelkeszülesem alatt vagyok bulking fazisban( nem naturálon) es még most sem hasznalok porokat max EAA t.

Marha feherje sosem tartozott a legjobbak közé plane nem Gymbeam os ami a tapkiegek legalja.



Nem kérdezek tőled köszi ,profival dolgozom.


Ja es marhafehérje ,minősegi 20 ezertől felfele van. Az kb 15 kiló hús ára

dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szteroid huszár. Szerintem ha én koxolnék az így is 49-es karommal, esélyed nem lenne mellettem. Egyebkent az én edzőm is profi. Az durva h nem használsz porokat. A profik használnak:) Elmondom neked hogy akik pl Mr. Olympiara keszulnek, edzes utan venasan kapnak FEHERJE porokat, mert meggyorsabban szívódik fel:). Jó butaságokat irkalsz. Szterkóval meg nem nehéz nőni, krv a egyszerű.

Én tudok viszonyítani mert sosem koxoltam. Koxszal bármibe huzigálsz, csak nagy súlyok legyenek már nősz mint a gomba. Nagy tudás nem kell oda.

dec. 20. 05:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Hiszek e benne? Ez tény 😂😂😂😂.

Egy koncentráltabb fehérje nyilván előbb szívodik fel mint a szilard kajából származó. Tök logikus. Ezt vannak olyan állatok akik cáfolják?

Szerinted a glutamin, bcaa ami mégszűrtebb, koncentráltabb dolog, miétt szívódik fel egyből edzés közben? Regenerálja az izomzatot. A kaját le kell bontania a szervezetnek. Jezusom azt hittem ez egyéttelmű.

Lapos föld hívő nem vagy esetleg?

Vagy balaton tagadó?😂

dec. 20. 05:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne hari de te gec.i buta vagy..
dec. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az te vagy szerintem. Az edzod meg egy hulladek lehet.
dec. 20. 14:03
 10/10 anonim válasza:
Amix a legjobb amiket eddig próbáltam viszont drága feherje
jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!