Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A jutavit 1500 mg c-vitamin...

A jutavit 1500 mg c-vitamin tablettánál normális hogy a tablettán vannak apró pöttyök?

Figyelt kérdés
Vettem 1500 mg-os jutavit c-vitamin tablettát és azt vettem észre rajta hogy ilyen apró pöttyök vannak rajta magán a tablettán. És azt szeretném megkérdezni hogy normális tényleg úgy kell kinéznie vagy inkább ne szedjem? mert amúgy nincs lejárva és kb egy hete vettem

jan. 3. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Patikában vetted? Nyilván normális. Hakételkedsz, vidd vissza, kérdezd meg.
jan. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

„ilyen apró pöttyök”

Milyen apró pöttyök? Ha nem tudod megmutatni, ne használd az ilyen szót!

jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azok ilyenek.
jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
DM-ben vettem fehér ovális tabletta és vannak rajta pici apró pöttyök
jan. 3. 00:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális
jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a c-vitamint nem ismerem, de az enyémen is vannak pöttyök. Ha nem zöld és nagyobb (0,5-1mm), akkor valszeg ízesítés vagy valami hasonló. Az enyémen ilyen narancssárgás pirosas kis pöttyök vannak.
jan. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
A szer leírásában meg kell lennie, hogy pontosan hogy néz ki a tabletta, ha attól eltér, akkor valami nem stimmel. Gyártót kérdezd meg.
jan. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enyém is pöttyös.
jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett pöttyös, mert színtelen bevonatra tértek át, és azon már átlátszik a tabletta összetétele. Tavaly valamikor, olvastam a dobozán, de már nem találom.
jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!