Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit egyek spenótpüréből?

Mennyit egyek spenótpüréből?

Figyelt kérdés

Olcsó most a spenótpüré a boltban. Egészségesen eszek kb 20gramm rost mindig megvan

De a spenótrol az jut eszemhe hogy legtöbb ember szellent tőle

Mennyit egyek hogy ne szellentsek vagy puffadjak? Hány gramm püré kb?



jan. 5. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezt mindenkire érvényesen meg lehet mondani kommentben grammra pontosan? Nekem sehány gramm spenót nem okoz problémát például. Teljesen egyéni. Te ismered magad, tapasztald ki.
jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell pontosan grammra csak nem tudom úgy kb.-ra sem. Köszi majd megnézem akkor
jan. 5. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Amennyi jól esik, annyit egyél. Engem a spenót nem fúj fel, csak a hüvelyesek és a k betűsök (káposzta, karalábé és társai)
jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
450 g spenótoüréből szoktam 2 főre főzni, ha ez segít. Bundás kenyér a feltét.
jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Most csak azért eszel, mert olcsó, mikor még azt se tudod mennyit akarsz belőle enni?

Képzeld nekem még olcsóbb, mert egyáltalán nem folytatok ilyen impulzusvásárlást.

jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 igen attól független hogy akcióba van nem nagy dolog.

Csak még nem hallottam püréről meg furcsa hogy ilyen olcsó

A salátáknál szokott lenni 200grammos spenót vagy mennyi és 500 forint vagy drágább is és furcsa hogy a spenótpüré olcsóbb

jan. 9. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Technológiai oka van az árkülönbsének, a fagyasztott pürét sokkal könnyebb kezelni a boltnak. Zacskós spenótlevélből egy kamionba kevesebb kiló fér, és a szavatossága is rövid: a megromlott, lejárt, kidobott a

spenót költségét is meg kell fizetni. De a fagyasztott nem salátához való, meg kell főzni.

jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!