Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1400 kalóriát két részletben...

1400 kalóriát két részletben hogy osztanátok fel, mit ennétek?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és van rajtam kb 10 kg felesleg. Van aki szerint 10 nél több is, de nekem nem célom kifejezetten vékonynak lenni. 163 cm vagyok 67 kg ülőmunkát végzek. Reggelizni nem szoktam már jó ideje és nem is akarok mert nem esik jól. Időszakos böjtölök. Csak 1400at ehetek, mert tudom, hogyha intenzíven sportolnék, akkor lehetne többet is, de nem vagyok az a fajta, nagyon gyenge vagyok, súlyzózni nem fogok, max saját testsúlyos edzés, és annyi kalóriát ezzel nem égetek, de kardióval sem szerintem, hogy sokkal többet ehessek.
jan. 8. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Délben és délután hatkor enném. Az meg legyen az ízlésednek megfelelő, hogy mit. Makro arányok jók legyenek az a lényeg.
jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Makrokra figyelj és hogy szines legyen, valtozatos. Vacsi ne legyen tul keson tekintve hogy nagy adag.
jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem éheztetném magam. 1400 kalória az egy 5-6 éves gyerek napi kalóriabevitele, de nem egy felnőtté.


Lehet lepontozni.

jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És 163 cm 67 kilósan "sedentary" életmóddal szerinted mennyit kéne ennem, hogy fogyjak?
jan. 8. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Úhy tudom, egy átlagos nőnek 1800-2000 kell.
jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Átlag alatti vagyok a magasságom miatt
jan. 8. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Az 5os rosszul tudja. Az 1400 fogyashoz neked eleg realis. Sajnos nem tudjak mekkora szivas alacsony nonek lenni kaloria szempontbol.


A tanacsom hogy barmit egyel ami finom es jolesik. Arra viszont nagyon figyelj hogy mindig mas legyen, mindig valtizatos es minimum 500-75p gramm zoldseg legyen a napban osszesen

jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!