Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éjkaszás műszakban hogyan...

Éjkaszás műszakban hogyan osztanátok be az étkezéseket?

Figyelt kérdés

délelőttös 12 órás műszakban egyzerű,mert 3-4 óránként eszem.

pl: 06:00-9:00-12:00-15:00-18:00-21:00


Éjszakásban nem tudom hogy lenne a legjobb.Pl hétfő éjszakára megyek,akkor felkelek hétfő reggel 8 körül,alszom kb 12-16-ig,és 18-ra megyek dolgozni,és ugye kedd reggel 6-kor megyek haza,majd még kedden 18-ra megyek újra éjszakára,és szerda reggel 6-kor megyek haza,és utána jön 2 nap pihenő. Ti hogy osztanátok be az étkezéseket?Mert éjszaka nem kéne szerintem 3-4 óránként enni.Vagy osszam be az étkezéseimet reggel 6-21-ig,és éjszaka ne egyek semmit,hanem majd reggel 6-kor?



2022. márc. 29. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj 3 óránként enni, az a fontos, hogy a nap folyamán meglegyen a szükséges kalóriamennyiség. Nyilván nem célszerű egyszerre betolni mondjuk 1500 kalóriát, mert megterheli a gyomrodat, de ha elosztod a megszokott 6 étkezés helyett 4-5-be az aznapi kaját az is teljesen jó. Én reggel 7 és este 8 között osztom el a napi 5 étkezést.
2022. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nappal sem kell 3-4 óránként enni. Úgy oszd be, ahogy neked megfelel. A lényeg úgyis csak annyi, hogy a napi kalória, vitamin és ásványianyag mennyiséged meglegyen. Teljesen mindegy, hogy 3 vagy 6 étkezésben viszed be.

Semmiképp sem tanácsolom, hogy éjszaka ne egyél semmit. Hogy lesz így energiád dolgozni? Sehogy...

2022. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éjjel ne kaszálj, mert levágsz valami mást is.
2022. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!