Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tettem hűtőbe a házi...

Nem tettem hűtőbe a házi pizzát, volt rajta sonkás szalámi is. Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este sütöttem tepsis pizzát. Tegnap reggel még ettünk belőle és már csak egy kisebb kocka maradt, amit ma reggel megettem. Finom volt, nem éreztem semmi rosszat, de lehet csak a fűszer miatt nem éreztem. Utolag gondolkodtam hogy talán a szaláminak nem volt elég csak a sütőben pihenni.

jan. 14. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja.
jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én azt már nem ettem volna meg ma reggel ha egyáltalán nem látott hűtőt péntek este óta. Tegnap még oké. De nem hiszem hogy bajod lenne hisz érezted volna az ízén ma reggek.Nyugi
jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még?
jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megeszem helyetted ha te nem mered!😉💪🏾😁
jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sonka, a szalámi, és az egyéb ilyen húskészítmények pont azok a termékek, amik rohadt nehezen romlanak, hála a bennük lévő rengeteg tartósítószernek és adalékanyagnak. Ha nem volt rossz a pizza illata/íze, akkor 99%, hogy semmi baj nem lesz. Ha romlott húst eszel, akkor nincs az a fűszer, ami elnyomja azt az ízt.
jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyelőre minden oké🙂
jan. 14. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha romlott volna egy szalámi a székről lefordulnál, miközben próbálsz beleharapni, olyan szaga van.

Az ízéről ne is beszéljünk.

jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a sonkás szalámi?


Egyébként megsűlve a sonka meg a szalámi is sokáig bírják ha nincs meleg.

jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!