Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vérestet kakiltam. Nagy lehet...

Vérestet kakiltam. Nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
Most kb. egy 15 perce voltam vécén és a székletem véres volt. Elég stresszes voltam mostanában, és most hirtelen jött rám a kakilhatnék. Friss volt a vér, és csak a vécében láttam, a papíron nem. Nagyon megijedtem. Nagy lehet a baj? Szóljak anyukámnak?

jan. 21. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szólj anyukádnak! Vagy apukádnak!
jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne ess pánikba, mert a legvalószínűbb, hogy csak a végbélnyílásod környékén lett egy kis repedés, sebecske, ami kellemetlen, de nem súlyos. De nagy baj _is_ lehet, szóval azt ki kéne zárni, biztos, ami biztos. Igaza van az első válaszolónak, szólj valakinek, aki ilyen ügyekben kompetens, például anyukádnak.
jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a felszínén volt vér akkor kisebb a baj, mintha a belsejében is lenne.
jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóltam anyumnak, aranyér. Lekezeltem. Kb. mennyi idő ameddig ez meggyógyul? De szerencsére nem vészes, csak kicsit kellemetlen.
jan. 21. 16:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!