Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Szeptember óta...

Mit tegyek? Szeptember óta edzek edzőteremben, úgy komolyabban (próbálok sok fehérjét enni/, sokat inni/aludni, és heti 4-5x sulyzós edzéseket végezni), viszont 2 napja semmit nem eszek, és nem is tudok.

Figyelt kérdés
Néhány nappal ezelott rosszul ereztem magam, aztan fokozatossan kevesebet ettem(alapbol is vannak problemaim az evessel mivel kisse finnyas is vagyok meg nem igazan tudok sokat enni mivel faj a hasam) es most meg msr 2 napja szo szerint semmit nem eszek, es nagyon rosszul erzem magam, viszont barmilyen kajara ranezek hanyingerem van… Tegnap es ma is kekszet es ropit probaltam enni de nem igen tudtam mert azoktol is jott a hanyinger; hogyha megis par nap mulva kezd ez “megjavulni”( mivel ma mar egy fokkal jobb mint tegnap) akkor sem tudom hogy kit csinaljak mivel igazanibol nagyon sok kajat “nem szeretek” mar mert sokat ettem belole es nem tudom mit tegyek hogyha ujra elkezdek majd edzeni, mivel ugye akkor sokat kene ennem. Szerintetek mit csinaljak?

jan. 23. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Doki! Ennek ki kell deríteni az okát
jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kértem időpontot!
jan. 23. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos be tud utalbi dietezikushoz. Valahol egy het de sajnos valahol 3 honap a varolista de attol meg megkerheted. Vele tuti ki tudod alakitani ugy hogy jolessen az etkezes es a sport is
jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!