Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján sokat eszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mindig is egy vékony srác voltam és ezen szeretnék végre változtatni.Jelenleg 19 évesen csak 50 kiló vagyok, és félek, hogy így nem lehetek rendőr.Sokféle étellel próbálkoztam, volt hogy egy hónapig bevittem 3000Kcal/nap de semmi.Ilyen nagyjából az étrendem:

Reggelre pékáru( kakaós csiga, túrós táska, pogácsa stb...)

Ebédre: főtt étel 1 tányérral+ritkán leves

Uzsonnára: zsemle, kenyér, szalámi sajt, paradicsom

Vacsorára:Vagy főtt étel vagy kenyér, esetleg melegszendvics+ kakaó vagy tej

Késő este(egy héten max 2x):keksz, chips, ropi stb...

Nem is az a kérdés, hogy sok-e, mert tudom így nehéz megmondani, de ti ehhez képest többet vagy kevesebbet esztek?


jan. 25. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számolni kell! Mivel nem írtál mennyiségeket, nem tudjuk összehasonlítani a sajátunkkal.
jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy hétig mindent amit megeszel mérj ki grammban és írd fel. Utána lehet róla nyilatkozni
jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megennél 3000 kalóriát minden nap, akkor kb 1,5-2 kg tiszta súlygyarapodásod volna egy hónap alatt.


Szóval nem eszel meg 3000 kcalt, bár nem is mérsz semmit, a "tányér" az nem mennyiség.


Plusz ha hízni aakrsz, akkor egyél többet.

Legalább még egy étkezés, reggeli és ebéd között.


Sok olajos mag, azokban van kalória és finomak.

jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ennél mondjuk többet eszek, de muszáj híznom, szóval alap.


Reggeli egy szendvics, zöldségek, tejeskávé

Tízóraira magvak, valamilyen csoki (nem kocka, hanem rendes csomagolt pl Bounty)

Ebédre főtt étel - ezt nem méregetem, de kb-re tudom, mennyit kell szedjek, hogy elég legyen a hízáshoz

Uzsonnára mikor mi: jégkrém, gyümölcsök-tejszínhab-mogyoróvaj

Vacsorára 2 tojásos rántotta-zöldségek, sült virsli, sült hal-rizzsel, spagetti, stb.

Lefekvés előtt van még egy snackem, zabszelet, zabkása, magas zsírtartalmú joghurt gyümölccsel-keksszel-mézzel, esetleg jégkrém, ha kívánom...


Ezek mellett folyamatosan rágcsálok magvakat, mert szeretem, gyorsan fogy és kalóriát ad. :)


Kb 2500-3000-et eszek meg naponta - ebből az olajos mag csomót dob -, és ezzel kb heti 6-800 gr tiszta hízásom van.

jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!