Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok. Ajánlaná...

Nagyon vékony vagyok. Ajánlanátok valami vitamint, vagy étrend kiegészítőt amitől hízok, hamar?

Figyelt kérdés

jan. 27. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Általában 11kor kelek, 15:00körül eszek egy szendvicset, 19:00 körül egy tányér főt ételt , 21:00kor csipszet, energia italt. De változó van hogy egésznap eszek,de van hogy egy nap csak 1-2 szendvicset
jan. 28. 19:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem igazán részlezted, hogy miből áll a szendvics, de amennyit leírtál, az alapján nem eszel tápláló ételeket!

Éppen ellenkezőleg!

Hány éves vagy?

Sajnos nem étel, ami eddig ettél, hanem junk food.

Most nem tudok többet írni, nem tudom, hogy később még visszanézek-e, de célszerű volna óriásit változtatni az étrendeden. Igazi ételt nem szoktál enni? Gyümölcs, zöldség, saláta?

Nem tudod, hogy mi a vércsoportod?

jan. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minimum 2500-3000 kalória naponta, de minenképpen 5-600-zal több, mint amit most eszel.
jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk így, hogy naponta van két kajád, abból egy csak egy szenya - nekem a reggelim több ennél - nem csoda, hogy nem hízol. :D


Gykorlatilag éhezteted magad.

jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát de nem vagyok éhes, nem éheztetés ha egyszerűen nem vagyok éhes. 18 éves vagyok. változó van hogy tényleg nagyon sokat eszek. Persze hogy eszek zöldséget is , paradicsom, hagymás ételek, banán.
febr. 2. 16:59
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek ilyen az alkata.


Valaki írta, hogy fordulj orvoshoz - az sem rossz ötlet, a hormonrendszeredre rá lehetne nézni.


Az végül is nem baj, ha nem vagy éhes. De ne junk foodot egyél.


A családom is szed étrend-kiegészítőket és az utóbbi években találtunk ezekre:

- G & G vegán multivitamin (akkor is ezt vedd, ha nem vagy vegán mert ebben vannak a legjobban hasznosuló formában)

(elanvital.hu)

- YiYa étrend-kiegészítők

- GAL étrend-kiegészítők


Szerintem most ezek a legjobbak.

A YiYa és a Gal oldalakon részletes leírások is vannak a termékekről.


De ahhoz, hogy erősödj, nem elég ezeket beszedni, a kajálásodon is helyes lenne változtatni.


Plusz ahogyan korábban is írtam, ne hízni akarj, hanem erősödni, roborálódni.


Edzel valamit?

febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

És még ennek a cégnek is jók a cuccai:

[link]

febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De ha többet írnál az étkezésedről, akkor sokkal többet tudnánk segíteni.

Pl: mindenevő vagy, carnivore, paleolit, vegetáriánus, lakto-vegetáriánus, ovo-vegetáriánus, lakto-ovo-vegetáriánus, vegán, stb.

Van valamilyen betegséged, amiről tudsz? Ha igen, mi?

Ha nem nyilvános, privátban is meg tudod írni.

febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!