Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Így hizhatok 1kg-,ot?

Így hizhatok 1kg-,ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A súlyomat szeretném tartani 16 éves Lány 51,7kg 160cm

Viszont 2 napig elég sokat ettem és nagyon félek a hízástól

Tegnap : reggel 1 zsemle 4-5 db tauris szalámi

Ebéd teljes kiörlésű kifli 1 szelet csirkemell sonkával plusz saláta

Az uzsonna eléggé sok lett szerintem 1 natúr joghurt és 1 cukormentes müzli magvak és fagyasztott gyümölcs

Vacsora 1 teljes kiörlésű zsemle és 1 szelet csirkemell sonka

Vacsora utáni nasi egy kis fagyasztott gyümölcs és hát némi keksz is becsuszott


Mai kaja : reggel 1 teljes kiörlésű zsemle simán semmit se tettem bele

Ebéd : 5-6 kanál rizs 2 szelet rantott sajt

Uzsonna magvak natúr joghurt granolával

És vacsora 1 teljes kiörlésű zsemle 1 szelet rantott sajt


Eddig oda figyeltem mindig arra, hogy mértékkel egyek és szépen fogytam illetve tartottam a súlyomat

Csak vizet iszok ha hnptol újra vissza állok erre akkor nem is nagy gond lehet?



jan. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A kalóriát is számolod mellé, vagy csak mindenből egyet eszel? Ez így elsőre elég kevésnek hangzik, nem csoda hogy sóvárogsz még további falatokért és ezért vannak falási rohamok amivel az addigi megvonást visszaegyenlíted. Már ez alapján látszik, hogy valamit rosszul csinálsz.
jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen szoktam figyelni a kalóriákat de úgy vagyok vele ha 1 szelet csirkemell sonkával vagy 1 zsemlével többet eszek akkor már hizok :(

De valójában még akkor se mutat többet a mérleg de most eléggé megijedtem hogy esetleg ettől a 2napos étkezésemtől (túl evéstől) hízni fogok 1-2kg-ot :((

jan. 28. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Te most tényleg amiatt aggódsz, hogy 2 napig néhány falattal többet ettél a szokásosnál? Nyugi, ettől maximum néhány dekával lettél több, szóval semmi más teendőd nincs, mint hogy visszatérj a "habzsolás" előtti étrendedhez. Nehogy már vizet igyál egész nap (ilyesmiket a 100 kilós trampliknak szoktak javasolni). Ha nem hiszel nekem, mérd meg magad minden nap és látni fogod, hogy minden oké. Feleslegesen aggódsz. :)
jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem mentél pszichiáterhez, amikor lényegében éhezteted magad???


reggel 1 teljes kiörlésű zsemle simán semmit se tettem bele - pfff, tipikusan étkezési zavaros kompenzáció.

jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!