Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert hirdeti itt mindenki,...

Miert hirdeti itt mindenki, hogy a kratom az legalis? Kozben dutyiba kerulsz?

Figyelt kérdés
Egyedul botanikai celra szabad hasznalni. Masok meg itt kratomoznak hogy milyen legalis meg ilyenek. Rajta kapnak, hogy szert hasznaltad mintat vesznek beloled mesz a dutyiba es orulsz ha makos gubat kapsz 1 evben egyszer.

jan. 29. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Legalisan meg lehet venni igen, az mas kerdes, hogy ki mire hasznalja.

En nem hiszem, hogy csak ugy leszolit az utcan a rendor bacsi, visz tesztre, aztan a bortonbe :D

De oke.

Egyebkent szerintem undorito egy cucc, egyszer probaltam, utana 6x hanytam 🤣

jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat ja utananeztem, de sehol nincs egy bolt, ahol at lehet venni, max gls. Volt egy amelyik azt irta "Nyugati palyaudvar kornyeken szemelyes atvetel" mondom lol. Tali valakivel atadja a cuccot vagy mi? Nincs semmi cim sehol megadva, kb olyan mintha legalis a drog de megis be van rakva az anuszba az 5 ujjuk, hogy felnek, hogy elkapjak oket. De ha legalis akkor mitol felnek.
jan. 29. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszelsz hulyesegeket

Gomoa shoppokban lehet venni és szürkezónás,nem pedig illegális,ami azt jelenti ahogy felettem is írják, hogy botanikai célra árusithato. Nem tudom mit idegeskedsz olyanon, amit full nem vágsz

febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát te nagyon félre vagy tájékoztatva. Emberi fogyasztásra nem lehet forgalmazni, csak botanikai célokra. Az hogy te fogyasztásra használnád semmilyen törvényt nem szeg.
febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem félre van tájékoztatva, csak nem tud komplex módon gondolkodni...
márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint veszel egy zacskó vető borsót, aztán megeszed. Semmilyen törvény nincs megsértve mert eleve nem emberi fogyasztásra vetted :)
márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!