Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Puffadás, has bal oldalán...

Puffadás, has bal oldalán szurkálódás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Közel 1 hónapja kezdődött úgy igazán. Sajnos szeretek sokat stresszelni is rajta, mert rontja az életvitelem is.

Van/volt nap mikor lehet kevésbé figyeltem, de nem is puffadtam úgy. Majd vannak napok amikor folyamat, és főként nyomódást, bél mozgást a bal oldalamnál érzem. Van hogy a hátamban bizonyos pontban szurkál.

A bal oldalamon több pontban érzek belülről apróbb szúrást. Van hogy gyomorszájnál, van hogy köldök melett, van hogy oldalt a derekamnál…

Espumisan, degasin, meteopasmyl.. szelelni tudok. Székletem jó.


Hasi uh negatív, gasztrós még 15 nap mire eljutok (időpont így volt)

Komolyan mikor elkezdek puffadni, elrontja az egész napom, és már nemtudom mire gondoljak hogy szurkál… nem mérvadó hogy bizonyos étkezés után jön ki, mert van ha vizet iszok is 😀


Lenne ötletetek addig is mi a franc lehet és mivel csillapítsam?

Néha van hogyha kicsit megnyomkodom ott, érzem hogy beindul valami és mintha megmozdul a egy puki:D

Nagyon idegesítő ez az egész, hetek óta..



jan. 29. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el orvoshoz, ha ennyi ideje tart és zavar? De csak valami racionális érvet hozz fel, mert az nem valid, hogy "hát mert a gyakorin az idegen random emberek majd megmondják mi bajom".
jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerinted nem voltam orvosnál?

Hasi uh-n is voltam egy magán belgyógyásznál, aki nagyon alapos volt. A háziorvosomnál aki kevésbé alapos, de beutalt a gasztróra, ahova 1 hónapra kaptam időpontot. Nem, gasztróra nem tudok màr magánba menni.. szóval eddig jutottam. Gondoltam megkérdezem itt, hátha van ötlet, mi segítene:)

jan. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!