Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vércukor szint?

Vércukor szint?

Figyelt kérdés

Az normális hogy vacsora után vártam több mint 1 órát, még mértem és 9,8 volt a vércukor szintem. Ez normális?

Folyton akármit meg eszek nagyon rosszul leszek utána. Gyengeség fáradtság, nehézlégzés, magas pulzus homályos látás.. és olyan durván leszek fáradt hogy a munka helyen alig tudom nyitva tartani szemem becsukodik folyton ...



febr. 19. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy mérés nem mérés, pláne nem esti főétkezés után egy órácskával. Éhomi cukrod mennyi?
febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap meg mérem. De hozzá teszem mostanában nem eszek szinte semmi cukrosat. Csak vizet iszok. És előtte ettem csak 3db pici kis csirke falatot meg egy db pici májat és kis adag sült krumplit meg pár szem ananászt. Ennyi.. de ez annyira nem is nyomott el, ebédre mikor ettem 4 db kis langallot ott utána megint halálomon voltam.pedig csak annyit ettem és kész semmi mást és csak víz. Koffeint nem iszok semmit. De kávét se Hell se semmi.
febr. 19. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"mostanában nem eszek szinte semmi cukrosat"

Ha szerinted csak a cukor okozhat magas vércukorszintet, akkor vannak bajok.

febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És Ebéd után vártam 5 órát, akkor 3,8 volt.
febr. 19. 22:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem :) de ha ennék akkor biztos magasabb lenne, szóval hozzá járulnék még inkább.
febr. 19. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Evés után 1 órával sok a 9,8. Éhomi mennyi volt?
febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem mértem, ma vettem munka után a készüléket. Mert az utóbbi időben szarul vagyok folyton kaja után. Gondoltam hátha ezmiatt, holnap reggel meg mérem
febr. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!