Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon utálom a teát, hogyan...

Nagyon utálom a teát, hogyan szoktassam le a szüleimet a teáról? Én kávézok és sztem az sokkal jobb és egészségesebb, vagányabb.

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik de a tea és a citrom jelenléte is ki borít itthon. Nem tudom miért de nagyon utálom.

febr. 20. 07:13
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Tudom mindenki azt iszik amit akar, de olyan fura hogy nagy felnőt emberként ők teáznak reggel mert a kávé jobb lenne nem?
febr. 20. 07:14
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, nekem a kávéról kéne leszoknom.. Naponta van, hogy több csészével iszom. Eredmény: pulzusom az egekben, vérnyomásom az egekben, félek, nehogy agyvérzést kapjak..
febr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
52%

Ha 50 éves korodban úgy akarsz kinézni, mint egy nagypapa/mama, igyál sok kávét...

Erős vízhajtó, felborítja a hormonredszert a kortizol miatt, ami ráadásul erősen bontja az izomzatot.

Valamint az immunrendszert nyírja elég rendesen.

Inkább te szokj le erről a szarról.

febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A kávé egészéges, olyan antioxindánsok vannak benne ami jót tesz a szervezetnek. Napi 2x iszok csak 15 éves korom óta. Mértéket kell csak tartani.
febr. 20. 07:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, nem vagyok áldozathibáztató és ilyen ellen- vissza forgató típus, de itt felmerül bennem a kérdező mentális terheltsége.

Nekem eszembe nem jutna valakit azért átszoktatni valamiről valamire, mert az "vagányabb". De mi lehet egy tea vagy kávén vagány? Drogozni mégvagányabb nem? :D :D :D


Szóval, te kávézz (én is kávés vagyok) de aki teázik, azt hagyd teázni.

febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%

Én sok kávét iszom, de nem érzékeltem ilyesmit a vízhajtás és a pulzusemelkedésen kívül. A vérnyomásemelkedést többnyire nem a kávé okozza.


Az izomzatom nincs lebontva, pláne nem érzem magam nagypapának és mások sem éreznek annak.

febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%

Én mindkettőt iszom, de a tea tényleg egészségesebb.


Az viszont butaság, hogy a kávé "vagányabb".

febr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
A haveromnak többmillió forintos felszerelése van kávéfőzéshez. Szerinte ez lényeges dolog.
febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8: ez tetszik.
febr. 20. 07:38
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem csinálsz magadnak kávét, ha felnőtt ember vagy? Vagy akár kiskamasz vagy, akkor is tudsz kávét főzni magadnak. Másnem ott az instant kávé, csak forró vízbe kell keverni.
febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!