Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy 6 èves lányom ès egy...

Van egy 6 èves lányom ès egy 4 èves fiam voltam orvosnál velek ès fel írt az orvos nekik Peritol gyógyszert mert nem akarnak semmit eni de nem vagyok benne biztos hogy ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Mind a kèt gyerek vèkony mert nem akarnak semmit eni de a kis lányomnak fájt a feje arra panaszkodot a kis fiam eddig nem panaszkodot az orvos 1 fèl darab szemet mondot hogy annyit adjak nekik naponta nem lesz valami baj ebből?

febr. 28. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Az orvos mit mondott?

Te totálisan ismeretlen taxistól, éjszakai portástól, unatkozó diáktól, pékárustól stb. akarod megtudni, hogy mit adj be a gyerekednek?!

febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

“(…) a Peritol alkalmas különböző okokból étvágytalan, leromlott állapotú betegek, lábadozók étvágyának, általános állapotának javítására.“


Milyen a vérképük? Nem vérszegények? Nem kell vasat szedniük?

Add be szépen nekik.


Műkajákkal ne etesd őket: meki, csipsz, cukrok, ragacsos üdítők tiltottak.


Zöldség, gyümölcs, főzelék, csirke, hal, rostos gyümölcslé.

febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se lennék biztos benne, hogy jó ötlet. Mivel élnek és tevékenykednek, nyilvánvalóan esznek annyit, amennyi a létfenntartásukhoz szükséges. Olyan nincs, hogy nem esznek semmit. Pont annyit, amennyi kell nekik. Nem bolond egy gyerek éhenhalasztani magát. Az, hogy vékony, az nem baj, sőt.
febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztálytársam is szedett gyerekként - nem lett tőle egy dekával sem több :D, nyugi.


Tök feleslegesen írják fel, mert egy eleven gyerek lemozogja, amit megeszik.

Én is girnyó voltam egészen sokáig, pedig ettem - csak kb le is rohangáltam napközben.

febr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a szer ráadásul álmosít, és az elég kellemetlen egy gyereknél. Tök fölösleges, pontosabban kifejezetten káros egészséges gyerekkel gyógyszert szedetni, mintha beteg lenne. A vékonyságtól nem lesz semmi bajuk, még előny is, mert később se híznak el, nem úgy, mint azok, akiket mindenáron etettek.
febr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!