Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az orvosom felírt nekem...

Az orvosom felírt nekem Peritol gyógyszert hogy állítólag lehet tőle hízni mert sovány vagyok de nagyon elálmosít hogyan szedjem?

Figyelt kérdés
23 èves nő vagyok ès van kèt gyermekem ès a Peritoltól aludnèk de a gyerekek mellett nem lehet hogyan szedjem reggel vagy este ez a álmosság csak átmeneti?

2021. máj. 3. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha álmosít nyilván szedd este, ezen mellékhatások el kell múljanak 7-10 nap alatt. Ha nem jelezd az orvosnak!
2021. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Arra írta fel az orvos, hogy hízzál tőle? Érdekes, ilyet még nem hallottam...

Erre inkább dopamin szupresszánsnak lenne értelme, nem hiszem hogy a szerotonin és hisztamin gátlódása miatt annyival többet akarnál enni...

Amúgy ha elálmosít szedd reggel és igyál meg rá egy kávét.

Milyen idősek a gyermekeid? Ha még csecsemők akkor megértem, de az ordításukra igazából bexanaxozva is felkelnél.

Ha csak nem vagy krónikusan sovány szerintem marhaság hízni akarni, ez pár éven belül mindenféle gyógyszer nélkül be fog következni amint tudsz rendesen aludni és enni.

2021. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es....látszik és szerencsére sose szedtél olyan gyógyszert, ami álmost. Ezen egy kávé nem segít, de öt se. Egyébként ezen az elven alapul az antidepresszáns is, attól számtalan ember hízik.
2021. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok én rivót szedtem 3 évig, és a kávé+nikotin páros segített. Csak a nikotint nem akarom ajánlani káros hatásai miatt.
2021. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ètvágyra irta fel nekem, az egyik 4 èves a másik 1 èves jó lenne felszedni pár kilót mert nagyon zavar a soványság. Ház remelèm az álmosság minèl hamarabb el múlik majd.
2021. máj. 3. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Étvagyra??

Sarlatán gyökér lehet az az orvos.

2021. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Miért nem eszel mondjuk?


Akkor is, ha nem vagy éhes. 2-3 óránként, mennyiségeket???


Tudom, mit beszélek, 35 kg-ról indultam februárban, most már 49 vagyok. Szr volt, főleg eleinte, mert ennem KELLETT (magamba erőltettem, sokszor) akkor is, mikor nem voltam éhes, mert tudtam, hogy különben meghalhatok.


Szóval nem gyógyszert kell szedni, hanem nekiállni értelmesen, sokat és sokfélét enni, napi 6-8x minimum.

2500-3000 kcal-val hízni fogsz.

2021. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!