Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amikor nincs pénz kajára...

Amikor nincs pénz kajára miket érdemes enni?

Figyelt kérdés
Van egy kevés búza és kukorica is, ezeket ha porrá őrlöm akkor az őrleményt egyből megehetem, vagy inkább csináljak belőle valamit? A másik a csalán főzelék amit szoktam enni. Csalánból esetleg mást is lehet, vagy mik vannak még növények amikből tudok bármi ehetőt csinálni?
márc. 14. 14:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hallottam még olyan is hogy ha fenyőfa levelet török be mozsárba az ehető. A fenyő tűleveleket amúgy teába is szoktam inni. Még van egy kevés zabkorpám is de sajnos nem tart ki a jövő hónapig, így új lehetőségek után kutatok.
márc. 14. 14:29
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha van pénzed internetre és valamilyen okoseszközre, amiről ezt a kérdést kiírtad, akkor van pénzed csirkeszárnyra, meg egy tasak B kategóriás rizsre. Ha nem Közép-Afrikából írsz, akkor nem igazán tudlak komolyan venni. Túl sok volt a Bear Grylls mostanában?
márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A gépem úgy lett összerakva a szemétből így is több mint 6000ret kellett ráköltenem, a wifi meg a szomszédé, és az áramot is a szomszédtól kapom.

Ha valakinek van ötlete a kérdéssel kapcsolatban továbbra is várom a válaszokat.

márc. 14. 14:49
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Tök jó, hogy ezt így bevallod egy nyilvános oldalon. Szerinted még ha poén is, akkor ennek a hatóságok nem fognak utánanézni ezek után, pláne ha valaki bejelent?
márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ez marhára nem vicces dolog. Közmunkás vagyok és 90 körül keresek havonta. Be is spájzoltam a konzerveket fizu után de berúgtam és közben ellopták. Most meg se pénz se kaja. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni. Örülnék neki ha mellékszálak helyett a kérdésre figyelnénk.
márc. 14. 14:54
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Miért nem mész el építkezésre segédmunkásnak? Ma már az általáno iskolából kibukott romák is 300-350 ezerért talicskáznak alaphangon.

Ilyenkor áldom az Istent, hogy végigszoptam az egyetemet, most meg van egy rohadt jól fizető állásom, és nem a gyakorikerdesek.hu-n kell hülyét csinálnom magamból.

márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérj azt is a szomszédtól.


Amúgy ilyen fizuból hogy volt 600 ezred a gépre? Talán okosabban kéne bánni a pénzzel. Én nettó 500 ezres fizuból se vernék el ennyi pénzt elektronikára.

márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Felénk nem nagyon van olyan munka ahova felvennének, főleg hogy alkoholista is vagyok és itt mindenki ismer.

Itt gyakorin meg névtelenül bármit meg lehet kérdezni, ez az oldal lényege.

A szomszéd nem fog adni semmit mert neki se nagyon van. Talán ha szerencsém lesz száraz kenyeret.


Szóval mi történik ha megeszem a porrá tört búzát meg kukoricát? A tyúkok is elvannak vele. Gondolom nekem se lenne bajom?

Amúgy ma még nincs gáz mert van több napnyi zabkorpám, csak már előre próbálom eltervezni mit találjak ki a hétvégére. Éhen szerintem nem halok, csak próbálkozok új ételek felkutatásával...

márc. 14. 15:06
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

1-es: ha valakinek 2024-ben VAN internetje, az nem luxus, hanem alapdolog, amit felmondani sem lehet csak úgy, mert mindenhol hüségnyilatkozattal lehet kapni, ahogy egy telefon is hiába van, ha megenni nem lehet,, ha meg eladja, akkor egy hétig van mit enni, utána megint nincs semmi.


6-os: mert egyrészt nem igazán vannak építkezések nem-Budapesten, másrészt a kérdezö lehet akár egy vékony nö vagy egy fiatal fiú, aki fizikailag nem alkalmas erre, harmadszor ha MOST nincs pénze, akkor nem segít rajta, ha egy hónap múlva kap pénzt.

márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
7-es: NEM 600 ezer, hanem 6 ezer a kérdezö gépe!
márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!