Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másnak is leesik így a cukra?

Másnak is leesik így a cukra?

Figyelt kérdés

felkelek pl 7:00 kor,eszek 8:30 kor egy sajtos kiflit

elindulok kocsival intézni a dolgaimat,haza ugrok 11:30kor

megmérem a cukrom és van hogy le esik 3,8 vagy 4,2 re és olyankor már nem is tudok úgy figyelni vezetés közbe,

nem vagyok cukor beteg,csak nem tudom miért esik le?vagy ez normális másnak is le megy 3-4 óra múlva?



márc. 22. 15:29
A kérdező szavazást indított:
másnak is le megy a cukra evés után kb 3 órával
másnak nem esik le ennyire
néha leesik
5 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a reggelid egy sajtos kifli magában, és a felkelés utáni 5 órában nem eszel semmi normálisat, akkor min vagy meglepődve?
márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél tizenegyig egy sajtos kiflivel már lépni se tudnék. Mégis miből legyen vércukrod, ha gyakorlatilag éhezteted magadat?
márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A vércukorszint normális értéke éhgyomor esetén 3,5-5,5 között van. Teljesen normális a vércukor szinted. Az más kérdés, hogy ilyen életmóddal valószínűleg gondok lesznek az egészségeddel.
márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Magában egy sajtos kifli a reggelid, és utána hosszú órákig nem eszel semmi normálisat? Mikor eszel legközelebb, és mit? Normális étkezési szokások nem játszanak?
márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem vagyok meglepődve,azért írtam ki a kérdést hátha valaki ad valami jó tanácsot hogy mit kellene reggel ennem,

ki mit szokott reggelizni?


ebéd után már nem szokott le esni,csak reggel ilyen,

márc. 22. 16:15
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"ki mit szokott reggelizni?"

Normális ételt, ami tartalmaz fehérjét, rostot és mikrotápanyagot. Egy sajtos kifli magában nem ilyen.

márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4

8:30 szoktam enni álltalába

egy kiflit,van hogy rakok bele

felvágottat,utána megyek dolgozni,és haza szoktam menni 12:00 kor,olyankor megmérem a cukrom és jobb esetben 4,2 szokott lenni,utána ebédelek rendesen,

nem tudom más hogy reggelizik vagy mit eszik hogy ne essen le

márc. 22. 16:23
 8/19 A kérdező kommentje:

#6

írhatnál valami példát,pl a hogy ma mit ettél délelőtt

márc. 22. 16:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznaponként valamilyen kását reggelizek (pl. zab, rizs, köles, hajdina, quinoa, amaránt) valamilyen gyümölccsel. Hétvégente (amikor van időm reggelente a konyhában) pedig zöldséges tojásrántottát szoktam készíteni.
márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hatkor kelek, fél hétkor reggelizek. Ma ettem két szelet sajtos pirítóst fejes salátával, retekkel. A harmadik pirítóst baracklekvárral. Megittam egy bögre( 2,5 dl) tejeskávét.( 2,8 % os tejjel)

Előtte vettem be a gyógyszereimet egy pohár vízzel.

Délig a kulacsomban levő 7 dl víz is elfogyott.

márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!