Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mekibe megyek jobban...

Ha mekibe megyek jobban megéri ezt venni?

Figyelt kérdés

Alapjárat egy meki (és a többi ilyen) ellenes ember lettem mert tisztába vagyok hogy egy tele ízfokozózott méreg az egész viszont barátokkal családdal mindig ilyen helyekre szoktunk menni enni és én inkább nem kerék de az meg milyen..

Itt jön az ötlet hogy mi lenne ha csak nuggets-et vagy bármilyen csirkés terméket rendelnék

Ezek ugyanannyira ártalmasak és hízlalnak mint a többi húsos vagy nem?



márc. 27. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hazudtam kicsit véletlenül: régen reggeli menüt ettem 2 sajtos toast-tal és sültkrumplival. :D Ezt elfelejtettem! De az is alkalmanként volt.
márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én 150 kilósan nem tudok betolni egy extra menüt a mekiben. Ha duplahúsos mcroyalt eszek nagy krumplival, akkor a végével már küzdök, fagyit letolni esélytelen.

Én nem tudom, hogy bírtok ennyit enni.

márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ez a sok evés nekünk is kérdés

vagy csak megszokja a gyomor hogyha más nagyon be se kerül a szervezetbe

így volt mikor elkezdtem egy fogyókúrát csak akkor összeszűkült a gyomor

itt nem tudom mi lehet

márc. 27. 12:24
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 Én sem értem, pedig gebe vagyok. 187 cm és 73kg
márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14 vagyok. Azt hozzáteszem, hogy én írtam azt a kommentet, hogy 4-5-öt be kell toljak.


3 szendvicset 5 perc alatt eszel meg.

márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy. A legjobb ha azt eszed onnan amihez a legjobban kedved van és a legjobban esik. Nyilván ritkán mész és semmi baj azzal ha egyszer egyszer eszel ilyen helyen. Akkor meg már élvezd ki és a mentális egészsegednek is jot tesz.

Amugy meg ne azt nezd mi5 vegyel el hanem mit adj hozza. Egyel akar burgert, akar nugettset de vegyel melle egy salatat vagy repacsikokat vagy barmi zoldseget amit ott arulnak. Maris vittel be vitaminokat meg rostot

márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!