Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, ha szeretném...

Mit egyek, ha szeretném elkerülni a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Nem sok pattanásom van, ha pedig van, akkor inkább gyulladtak. A hátamon is szokott lenni. Az államon leginkább, és a szám felett, az orrom alatt. A homlokom jobb oldalán is sokszor van. Sok helyen olvastam, hogy a táplálkozástól is függ. De nem tudom mit ne egyek, vagy mit egyek. Hízni is szeretnék, eléggé sovány vagyok. Van valami étrend, amitől hízok, de közben nem okoz pattanásokat? Előre is köszönöm a segítséget!

ápr. 5. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem a táplálkozástól függ.
ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan szempontból függ az étkezéstől, ha van valamilyen - számunkra addigi ismeretlen - allergia vagy túlságosan helytelen az étkezés. Tehát ezt így nem lehet megmondani. Például egy havernőm fia túl sok húst eszik és attól ragyás mindenhol.

Annyi biztos, hogy ennyi pattanást valami kivált. Lehet hormonális és immunológiai probléma is. Nekem például immunbetegség okoz sok fehérvérsejt kibuggyanását.

Tehát el kell húzni orvoshoz. ^ __ ^""

ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexelni kell.
ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!