Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan lányok, akik rengeteget...

Olyan lányok, akik rengeteget esznek, megosztanák velem tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

Néha akad egy-egy lány, aki hihetetlenül sokat tud enni.

Ismertem ilyet sportolóban, de volt aki mozgás nélkül is karcsú maradt, volt aki elhízott.

Ti hogy vagytok ezzel? Vajon min múlik ez?

Nincsenek panaszaitok a sok evéstől?

Egyáltalán van még ilyen rengeteget evő lány?



ápr. 6. 10:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy fősuli menzán érdekes megfigyelni pl., milyen nagyok a különbségek az étvágy tekintetében.

De ami biztos, hogy a nagyevő lányokból mintha kevesebb lenne...


NEM VÉLEMÉNYEKET VÁROK, HANEM TAPASZTALATOK MEGOSZTÁSÁT LÁNYOKTÓL!!!!!

Köszönöm🙂

ápr. 6. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
"Az ektomorf, azaz „nyúlánk” testalkat a tipikus „csontra hízó típus”. Akik ebbe a kategóriába tartoznak, azok általában vékonyak, végtagjaik hosszúak, medencéjük keskeny. Testükön kevés zsír található, nehezen híznak, és nehezen izmosodnak. Alapanyagcseréjük magasabb az átlagnál."
ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaj vagyok,de ugyanez van velem is.

Egyik volt kollégám 145kg volt amikor együtt dolgoztunk.Kb.3szor(túlzás nélkül mondom ezt)annyit ettem,mint ő,és 85kg fölé nem tudtam menni akkor sem.

ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több barátnőm is van akik zabálnak szó szerint, bármit ehetnek és nem híznak egy dekát sem és nem is mozognak mellé. Ezzel szemben, nekem nagyon oda kell figyelnem, mert rajtam kb minden meglátszik. Igazságtalan az élet.
ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
"Az endomorf testalkatúak szervezete a nagy zsírmennyiségtől erős és ellenálló, a csontok vastagok és szélesek, hiszen a felesleg „cipeléséhez” jelentős energiabefektetés szükséges. Testük kerekded és puha, végtagjaik általában rövidek, és a végtagok felső része vaskosabb, mint alsó részük."
ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!