Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az érzés lehet az energiahi...

Ez az érzés lehet az energiahiánytól?

Figyelt kérdés

5 napja jöttünk vissza a nyaralásból, ami alatt kicsit többet ettem a kelleténél, azóta nem érzek éhséget.

A probléma az, hogy amúgy kb egész nap, de legerõteljesebben akkor amikor sportolok, érzek egy ilyen hát nem is tudom, legjobban a szorongáshoz tudnám hasnlítani ezt az érzést, hogy kb szétreped a szívem, de az nem olyan amikor a sportolás miatt felmegy az ember pluzusa, ez rosszabb.

Arra gondoltam, hogy mivel az utóbbi napokban, az éhségérzetem visszaszerzése érdekében kicsit kevesebbet ettem mint a normális, illetve ez az érzés fõleg sport közben jelentkezett, lehet, hogy az energiahiánytól van. Mondjuk nem sportolok olyan vészesen sokat, suliba oda-vissza (ami kb 24km összesen) kb 20-as átlagsebességgel szoktam biciklizni. Ráadásul, egyáltalán nem vagyok éhes szóval lehet kicsit hülyeség amire gondoltam, de érdekelne, hogy elmúlna-e ha elkezdenék többet enni.



ápr. 10. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az energiahiánytól, meg ezer más dologtól is. Ha nem múlik a probléma, akkor fordulj orvoshoz.
ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!