Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candidánál mit lehet enni...

Candidánál mit lehet enni illetve mit nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az élesztőt és a cukrot kell kerülni. De van olyan nasi például amit lehet enni?

Eléggé vékony vagyok, és fogyni nem szeretnék, de ilyen ételek mellett amit közbe lehet enni nem biztos hogy nem fogok fogyni.

Élesztő nélküli kenyeret lehet enni?



ápr. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van kb 10 éve sose mondtak rá semmit eddig. Mindent ugyanúgy eszek iszok.
ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy olyan ételeket, italokat kell enni, inni, amelyek nem táplálják a Candida gombát. Penészes sajtok kiváltképp tiltólistán vannak. Ha jól emlékszem, más tejtermékek is. Kristálycukor, búza fehér liszt, fehér rizs és még nagyon sok minden. Tészták. Junk foodok.

Magas szénhidrát tartalmú kaják.


Legjobb lenne, ha a könyvtárból kölcsönöznél erről szóló könyvet.


#1. Ha nem tartottad az étrendet, akkor nem véletlen, hogy 10 éve Candidiasisod van.

ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk, érdemes elolvasni:

[link]


Élesztőt sem szabad! De olvasd el a cikket, ott a többi is le van írva.

ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Candidás voltam, méghozzá férfiként, milliméter vastag Candidás lepedék volt a nyelvemen, lekapartam visszajött lekapartam visszajött. Sokáig végeztem a Candida diétát, de semmi hatása nem volt, nem akarom ide közösbe leírni, hogy mi gyógyított meg, nehogy kitöröljék a válaszom.
ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Engem nagyon érdekel. Vagy itt, vagy üzenetben megírod?
ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!