Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emberek, akiknek csak a...

Emberek, akiknek csak a hastájékon van felesleg, veletek is ezt csinálják?

Figyelt kérdés
Van rajtam pár kiló plusz. De nem olyan sok, csak éppen annyira, hogy még "normális testúlyúnak" számítsak. Viszont ez a zsír a hasamon és a derekamon van leginkább. A lényeg, hogy nagyon nem szerencsés helyeken és pont elrontja az alakomat és én tudom, hogy ez azért van, mert nem nagyon bírom megálni a fölösleges evést. De valamiért mások ezt nem akarják látni. Annyiszor megkaptam már,hogy nem is vagyok duci, csak nem vagyok egy modell alkat,meg hogy egyenes vagyok, meg hogy nem lehet mindenkinek széles a csípője. Na meg, hogy fogadjam el, mert ez genetika. Mikor semmi baj nincs a csípőszélleségemmel (szerintem, de aztán már néha elgondolkodom, hogy én valami mást látok, mint mások) Csak szimplán fogynom kellene egy pár kilót és ennyi. Azért ide írom ezt, mert senki nem érti ezt meg és hátha találok itt valakit aki mégis. Komolyan sokkal kevésbé zavarna, ha végre valaki aztmondaná, hogy akarat gyenge vagy. Mert ennyi az igazság. Csak bosszantson is annyira, hogy még a maradékot is letudjam adni.

ápr. 18. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Hasra hizni az mindig a rossz taplalkozas miatt van. Es mint olyat mashogy nem is lehet leadni csak ha nem zabalsz szar kajat.


De amugy neked komolyan az kell a fogyashoz , hogy masok kozoljek , hogy kover vagy ? 🤔

ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, vagyis kicsit de. Plusz motiváció. (és hidd el, szerintem ezzel nem vagyok egyedül.) De a kérdés nem erre irányult, hanem, hogy mennyire idegesítő már, hogy alapból szar genetikájúnak tartanak és nem hiszik el, hogy a kaja a hibás. És hogy ez általános jelenség-e vagy csak engem talál meg mindenki ilyen megjegyzésekkel.
ápr. 18. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el pontosan jol tudjak, hogy kover vagy es azert vagy az mert sokat es rosszul zabalsz.

Csak nem akarnak g..ci bunkok lenni ezert mondjak, hogy nyugiii ez csak genetika nem vagy dagadt, elfer rajtad, stb...


Amugy aki csak attol tud kevesebbeg zabalni es fogyni mert masok azt mondjak kover , az eloszor pszichologushoz menjen.

ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az így megnyilvánuló emberekben, mint te mi a motiváció? Neharagudj, de így ismeretlenként nem fogsz tudni megbántani. 🤣 De pont ezzel bunkók. Hiszen az, hogy szarnak születtél, fogadd el, sokkal rosszabb, mint hogy egy kis erőfeszítéssel te is tök jól nézhetnél ki, mint bárki más, úgyhogy ne add fel! Szerintem ez lenne a nem bunkó. :D de kinek mi. Nem mellesleg én ezt el is mondtam és látszott, hogy ők ezt őszintén így gondolják. (Ekkor kaptam pl. azt is hogy igen az izmosodással tudsz formálni magadon, de széles csípőd nem lesz, mert az genetika. Ami igaz, de könyörgöm, a derekam nem vékony, nem a csípőm keskeny...)
ápr. 18. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!