Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez reflux lenne? Hogy lehet...

Ez reflux lenne? Hogy lehet gyorsan házilag enyhíteni?

Figyelt kérdés

Egy derékban eléggé szűk farmer volt rajtam, és úgy félórával ebéd után megkaptam délutánra egy totyogó unokaöcsit. Órákon át játszottunk, én többnyire guggoltam és hajlongtam előre a jàték közben.


Nekem nem volt lehetőségem kényelmesebb cuccba öltözni, meg úgy volt, csak 1 óràt kell vigyáznom a gyerekre, nem egész délután.

Nagyon jól elvoltunk amúgy, de egyre erősebben éreztem valamit a nyelőcsövemben, végefele szinte hányingert is bele gondoltam, de igazából elnyomtam...


Mikor vége lett a játéknak, felàlltam, S elmúlt, majd vacsora közben enyhén újra éreztem.


Soha korábban nem volt ilyen velem.

Ez lenne esetleg a reflux? (Tv reklámok alapján gondolom.)

Vagy csak a szűk gatya, telihassal hajlongás okozta?


Ha újra érzem, mit lehet hàzilag tenni ellene?



ápr. 22. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatsz, az lesz belőle. Tele gyomorral nem “tornázunk”.

Mértékkel

ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát keverj vízzel és idd meg. Amúgy ilyenkorra jó ha van otthon egy üveg salvus víz is azért
ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy szódabikarbónàt igyál,az nem gyomorsav ellen való ez egy régi módszer de csak szétcseszed a gyomrod meg mindened vele. Igen, akkor inkább már a Salvus víz.
ápr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, azóta nem volt, remélem nem is lesz.


Amúgy tényleg, mi ez a szódabikarbónás dolog? Egy kollégámhoz jött egy időben sokat egy ügyfél, aki egyben haverja is volt, két öreg... És többször hallottam hogy mondta neki a fazon, hogy "adjál már egy kiskanál szódabikarbónát"! Annál meg mindig volt a fiókban.

Bevett egy kiskanállal, oszt ment tovább, max egy kis vizet ivott rá.

Sosem volt bátorságom megkérdezni miért csinálja....

ápr. 30. 00:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!