Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 5. Milyen tényezők befolyásolj...

5. Milyen tényezők befolyásolják a vásárlási döntésedet ezekkel a termékekkel kapcsolatban?(egészséges életmódhoz szükséges termékek. pl.: étel, vitamin, stb.) (pl. ár, minőség, márka hírneve)

Figyelt kérdés
Piackutatást kell csinálnom ha van egy kis szabad időd légyszives válaszolj a kérdésemre. Lehet röviden, de ha hosszan válaszolsz annak is örülök. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és valaszol ❤

ápr. 23. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol kell piackutatást csinálnod?

Milyen mélyen?

Ha ez elvben egy 5. feladat, akkor felteszem, több is van; ezzel meddig jutottál?

ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tanulo vagyok még és kaptam egy ilyen feladatot. még lesz több is csak eddig jutottam, 10 kérdés lesz.
ápr. 23. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj őszinte leszek, nem megy ez neked.



Egy ilyen teliberakott kérdőívet nem sikerül csinálni a Google Formson? Ne legyél már ennyire béna.



Mert ennek így sok értelme nincs. Csináld meg rendesen, linkeld be, megígérem válaszolok.



De ennek így, ebben a formában sok haszna nem lesz, mert sok hasznos adatot nem kapsz.


Nem ugyanazok és ugyanannyian válaszolnak minden kérdésre, mert nem is biztos hogy látják őket.


Ezen kívül a kérdéseid túl álatalánosak. Mi jóistent akartok eladni? Nem derül ám ki. Étrend kiegészítőket? Fitnessz terem programjait? Protein port? Kezeléseket? Ez valami webáruház?



Illetve érdemes lenne pl valami egészséges életmódoddal foglalkozó facebook csoportba, redditre, ide, meg még pár helyre kitenni, hogy elegen lássák, azok közül, akik ennek a célközönsége.



2-3 válasz, amit itt kapsz, az semmi.


100 alany alatt csak pár véleményt kapsz, nem statisztikát.

ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!