Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hasmenésem tömegelés...

Miért van hasmenésem tömegelésnél? Hátráltathat ez a fejlődésben?

Figyelt kérdés

Kb Január közepefelé merült fel ez először. Akkor valószinüleg egy vírus okozta, de azóta időnként visszatér.


Úgy 3800 kalóriát eszem. A "hasmenés", nem is biztos hogy hasmenés, mert nem görcsöl a hasam, csak egy olyan érzést érzek mintha izgulnék.


Az az érdekes, hogy ez hetente (vagy akár két hetente) csak egyszer jön elő, és akkor is a nap egyik felében szilárd a széklet, később - olyan dél fele - pedig valamivel hígabb és darabosabb, tehát nem az a nagy hasmenés (ha egyáltalán ez annak számít) hogy az egész egy folyadék, hanem kismennyiségű, és nem annyira gáz.


Ami az étrendet illeti, több mint 1 éve ugyanazt eszem, és sosem volt probléma, csak az utóbbi időszakban. Amikor eszem, az mindig jól esik, nem kell eröltetni és hányingerem sincs, teljesen jól vagyok, csak másnap reggel kezd egy kicsit kényelmetlen lenni a bélflórám.

Az étrendem pontosabban: [link]


Egésznap jó a közérzetem, és az edzésen sem vagyok gyenge.


Hátráltathat ez a fejlődésben, mert "nem szívódik fel"? Nem jó a makrotápanyag arány?


Bármi kétsége van bárkinek, nyugodtan írja le.



máj. 13. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!