Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lány vagyok 166cm és 60kg. Ho...

Lány vagyok 166cm és 60kg. Hogy lehetne vékonyabb arcom?

Figyelt kérdés

Újra diétába kezdtem, mert most kicsit meghíztam 54-55kgról…

Jelenleg a diétámban csak zöldséget, húst és gyümölcsöket eszek. Szerintetek ettől a diétától vékonyodni fog az arcom?



máj. 14. 08:50
 1/8 Rakott karfiol ***** válasza:
75%

Hogy érted ezt? Tokád van?

Az arc formája genetikai tényező, fogyással sem fog változni. Egy kerek arc nem lesz hosszúkás.

Vagy fogalmazd meg máshogy, mit szeretnél kérdezni.

máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itteni kérdéseknél vagy 8 milliószor leírták, hogy nincs specifikus testtáji fogyás... Ennél fogva vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan sem. Ez tehát azt jelenti, hogy lehet, a kívánt eredményt megkapod, ha visszahozod azt az 54-55kg-os értéket.


Én magam kb 15kg-ot fogytam nagyjából 8 hónap alatt, így nekem is mindenem vékonyabb lett, és azt mondták, ez az arcomon is meglátszott...

máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tokám van? Hanem szimplán kerek az arcom, ami zsírból is kitevödik, altalaban eloszor az arcomra hizok… tudom hogy nincs kozponti fogyas, csak arra is gondoltam hogy valami felpuffasztja az arcomat pl a sok szenhidrat es ha csokkentenem akkor nem lenne ilyen…
máj. 14. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor addig fogysz amíg lenem fogyik az arcod is.
máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Én meg férfi vagyok. És 177 cm magas, és 55 Kg vagyok. De még igy is kövérnek érzem magam. Mit tegyek hogy fogyhassak? Milyen diétát ajánlotok?
máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne egyetek. A siker garantált.
máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös...te pszichológust keress sürgősen!
máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
7-es! Szerintem irónia volt...
máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!