Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert vagyok rosszul a feherje...

Miert vagyok rosszul a feherjeportol, kollagen portol?

Figyelt kérdés

Ekezetek miatt elore is elnezest kerek, a kerdesemet utazas kozben irom ki.

A mai nap ittam egy pohar kollagenporos vizet es felpuffadtam, hanyingerem van. Ugyanezt tapasztaltam akkor is, amikor feherjeporbol keszult shaket ittam, igy hat azota nem is fogyasztottam. Szerintem kollagenport sem fogok. Nezelodtem a temaban de nem talaltam ilyen eseteket. Egyiket sem ehgyomorra fogyasztottam, de egesz napra elrontottak a kozerzetemet. Valakinek volt esetleg ilyen tapasztalata? Mitol lehet ez?



#por #Kollagenpor
máj. 22. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan fehérjepor, ami megviseli a gyomromat. Kollagénport nem iszok. Ittam már, de amióta tisztában vagyok vele, hogy kidobott pénz, azóta nem iszok. Se a fehérjepor, se a kollagénpor nem kötelező élelmiszer, úgyhogy ha szarul vagy tőlük, akkor ne idd őket.
máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a termékeket sokszor hulladék anyagokból készítik és a forgalmazásnak sokszor nem feltétele az alapos laboratóriumi kivizsgálás és engedélyeztetés.
máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi sracok, nem hinnem hogy valaha kiserleteznek meg veluk, elvettek a kedvem egy eletre :D jo tudni hogy nem vagyok egyedul a problemaval
máj. 22. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Off: a magyar ékezetes appok utazás közben is működnek :)
máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kollagénpor valóban kidobott pénz.

A fehérjepor is okozhat rosszullétet, önmagában a sok fehérje is tud puffasztani (gondolj csak egy jó adag chilis babra), de általában telenyomják édesítőszerekkel, amitől nem tudom ki az aki nem fekszik ki (én igen), és ha nem muszáj, szerintem is engedd el a fehérjeporokat.


Ha mindenképp ajánlott/szeretnéd a fehérjefogyasztásod ilyen módon növelni, én a helyedben valami nagyon natúr, édesítetlen de könnyen emészthető fehérjeport vennék (pl natúr barnarizs-fehérje), és készítenék házi fehérjeszelet (van millió recept neten, alapból magvaj+datolya/aszalt gyümi+fehérjepor+zabpehely+ami jól esik). Egy szeletre 6-8g fehérje jusson (nem csak a porból, a teljes fehérjemennyiség/adagnál, a tobbi összetevőt is beleszámolva!) Nem annyi,mintha leküldesz egy adag fehérjeshake-et, de nem is csinál ki. :)

máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, hálásan köszönöm! :D Tudsz esetleg megbízható forrást ahonnan beszerezhetnék ilyen fehérjeport? Egy próbát megér, aztán maximum az se válik be.. :)
máj. 25. 10:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!