Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen gyakran jártok gyorsétt...

Milyen gyakran jártok gyorsétterembe?

Figyelt kérdés

Pl. McDonald's, Burger King, KFC stb...

És mit szoktatok enni ott?


2010. okt. 31. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az a gond, ha sokan így gondolkoznak, mint az utolsó. Ha poros is a hentesnél a polc (amit erősen kétlek, mert ezekre vannak rászállva, nem a gyorséttermekre), attól semmi bajod nem lesz, ellenben a rengeteg tartósítószertől. A táplálkozás adja az egészséget. Mindenki maga dönti el mit akar, de ne biztassunk már rosszra olyat, aki esetleg nincs képben.
2010. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja és a káposzta az egyik legegészségesebb dolog a világon. A vastagbélrák prevencióban is iszonyú hatékony és tele van C vitaminnal.
2010. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kb. 3 havonta egyszer. Mindig mást, de legtöbbször sajtburgert, BigMac-et vagy salátát.
2010. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Havonta (vagy még annál is ritkábban) egyszer amikor Pestre megyek. De nem hiányzik, mert nem szeretem én ezt a fajta kaját nagyon. Egyébként gyerekmenüt eszek a McDonald's-ban.

Utoljára augusztusban voltam...

2010. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ca. Havonta egyszer, de van amikor több hónapig nem, viszont kirándulások alkalmával (évente egyszer max. kétszer) 3-4 alkalom is összejöhet 3 nap alatt.
2010. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
minden héten:D:D
2010. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Volt egy ídőszak amikor sűrűn jártam oda és őszintén most is megtenném, csak azóta hallottam egy csomó szart róla :-D


Aztán nem is olyan biztos, hogy igaz amiket lehet hallani hiszen ha annyira káros lenne akkor az már feltűnt volna eddig, ugyanis rengeteg ember rengeteg országból él gyorskaján s mégse halnak ki jelentősen egyik országból sem. Nekem az a gyanúm kezd lenni, hogy a McDonald's-nak ellenfelei kezdenek lenni és jó bizniszként elintézték, hogy ellenkampányoljanak, mondván, hogy mennyire egészségtelen és piszkos

2010. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egészségtelen kaják nincsenek, csak egészségtelen mennyiségek.
2010. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mindjart kiderul, hogy a mcd es a bk veszteseges itthon hiszen soha senki soha nem is nezett meg arrafele...
2010. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ja, igen, hat ember azt merte mondani a GYIKon, hogy soha nem jár gyorsétterembe, mert nem eszik szemetet, vonjunk le dramatikus következtetéseket belőle :)

Egy ideális világban ezek a sz@rok igenis becsődölnének... És a jó magyar ételekkel se említsük már egy lapon azt a vagon sz@rt, amit az ilyen helyeken felszolgálnak...

2010. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!