Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egy 13 éves,163cm...

Szerintetek egy 13 éves,163cm magas fiúnál kevés a 47kg-os súly?

Figyelt kérdés
Erős csontozatú vagyok és ettől állítólag nehezebb vagyok mint amúgy lennék... Azt mondja mindenki, hogy sovány vagyok.
2010. nov. 3. 10:30
 1/8 anonim válasza:
Kicsit kevés
2010. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát kevés! Én lány vagyok 167 cm 14 éves és 53 kg. És még így is azt mondják h vékony vagyok!!
2010. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem is hizni kellene olyan 52-55 kilóra... vagy te látod.. annyit szedjél fel,hogy ne legyél kövér;)
2010. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szívesen híznék én! Annyit eszek mint a többiek, sőt néha többet is, de semmi nem látszik meg rajtam!
2010. nov. 3. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Miket eszel? Kicsit részletesebben!
2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenféle húst, mindenféle formában, krumplit, levest (húsleves, gulyásleves, bableves, zöldségleves), süteményeket, édesség, nassolni való, gyorséttermi étel (havonta egyszer, kétszer). Nagyjából ennyi.
2010. nov. 3. 21:10
 7/8 anonim válasza:

Sportoljál! egy kis izomtömeget nem árthat neked ! valőszínű gyors lehet az anyagcseréd, ami persze nem baj!

picit figyelnék a "szemét" kajákra amiket nem kéne enned!!!pl.meki,édességek,kis pogik meg üdítők, energia ital!!!ez mind rossz!tehát sportolj!!!

2010. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem pont jó,én is ugyanennyi vagyok csak lányba :))

13L

2011. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!