Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 10 nappal mandulaműtét után...

10 nappal mandulaműtét után nem jelent gondot az éttermi kaja?

Figyelt kérdés

barátnőm szalagavatójára megyek, nov 24.én műtöttek, dec. 4-én lesz a szalagtűző. a tűzés után étterembe megyünk, már asztalt is foglaltattak.

nem szeretném lemondani, alkalmas lesz rá a seb?

esetleg kerülendő ételek? kérjem enyhén fűszerezve? (ha lehet)

utána bál lesz: tánc kaja alkohol...

ugy terveztem hogy nem iszok alkoholt, nem táncolok, nem megyek dohányfüstbe, nem kiabálok.

szerintetek ez kivitelezhető így?


2010. nov. 28. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És te nem pihensz még otthon, remélem igen. Ne nagyon ugra-bugráljál nehogy bevérezzen a frissen műtött mandula helye. Ha el is méssz nagyon vigyázzál magadra. Inkább kérjél burgonyapürét, natúr husival.
2010. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma engedtek el a kórházból.

egész jövőhéten ithon leszek.

esetleg valami tipp amivel gyorsíthatom a gyógyulást vagy csökkenthetem a bevérzés veszélyét?

2010. nov. 28. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgyis látni fogod, mi az amit nem tudsz megenni, nekem a panír nem ment. Nekem vénás vérzésem volt 1 héttel a műtét után és majdnem ott maradtam, de nem ugrabugrától, hanem rosszul volt elvarrva a seb , a doktornő jól elcseszte. Én a műtét után, amikor behozták a menza kaját, az volt olyan rossz ember, hogy elmentem a büfébe és inkább vettem somlói galuskát, meg mindenféle finom pépesebb kaját, csak ne a kórházi kaját kelljen ennem.Se íze, se bűze nem volt egyiknek sem.

A túl fűszeres kajákat kell kerülnöd, ami nagyon csípős pl és nagyon borsos.

Én nem tudtam beszélni sem, nemhogy kiabálni.

2010. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon ajánlatos a kemény éttermi kaja... A nővéremnek is kivették és minimum 1honap kellett h teljesen begyógyuljon neki, inkább egyél levesfélét, de otthon igyál sok kamilla teát az segíthet :) És fűszerek nem fognak jót tenni a sebnek, hisz egy hét utána az még friss... Nem akarlak kiábrándítani, de ha nem szeretnéd, hogy elfertözzödjön vagy felszakadjon... akkor nagyon vigyázz
2010. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!