Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok olyan méregtelenít...

Ajánlanátok olyan méregtelenítő kúrát, ami kibírható? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát nem léböjtkúra, hanem valami szilárdat is lehet enni.
2010. nov. 29. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

sok zöldség sok teljes kiőrlésű kenyér, bab, borsó. Sok gyógytea. Reggel éhomra fél citrom egy pohár langyos vízben.

Ohne cukor, ohne hús. Csak böjtölj! Mint nagyböjtben! Úgy jó lesz, csak igyál hozzá!

2010. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fenti nem mindenkinek jó, főleg ha valamelyik fent elsorolt hozzávaló nem tesz jót nekem. Reltíve könnyű méregtelenítésnek a homeopátiás főnix-kúrát tudom javasolni. Egy 4 fajta csepp váltott szedését jelenti egy hónapig. Nem a legolcsóbb ha jól sejtem, de szépen kipucol :) Kérdezz rá homeopátiás boltban, vagy nézz utána a neten. Én ezt szakembertől ismerem :)
2010. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neera kúra, szuper, 10 napig csak iszol, de nem vagy éhes, az első pár nap fejfájós, aztán csodás könnyebbség. Semmilyen káros következménye nincs, csak haszna. Azt hittem hogy nem lehet kibirni, és közben még a családomnak főztem is, nem kivántam meg az ételeket, hihetetlen! Gyógynövényboltokban keresd, sok sikert!
2010. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!