Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb fogyás szempontj...

Melyik a jobb fogyás szempontjából? Naponta 2szer jóllakni, vagy többször enni kevesebbet? Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
többször keveset...mert akkor az étkezések közt a vércukrod nem esik és nem leszel farkaséhes
2010. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez elsőnek 100 %-osan igaza. Én csak annyit tennék hozzá, hogy pszichésen sem olyan megterhelő, ha többször kevesebbet eszel. Nincs benned az a görcs, hogy úristen most kell ennem, mert az elkövetkező x órában semmit sem ehetek. Helyette (nálam legalábbis így van)azt érzem, hogy minek egyem magam degeszre, hisz 2-3 óra és újra enni fogok. :)
2010. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Én naponta 5-ször eszek keveset. Egyrészt tényleg jobb érzés, hogy nem két lakomára vársz egész nap, másrészt nem tágul ki a gyomrod a sok kajától (amitől aztán még éhesebb leszel és napról-napra egyre többet akarsz majd enni), másrészt a keveset könnyebben megemészted :) Jó étvágyat! :)
2010. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Többször keveset, mert nem áll le az anyagcseréd, és nem fog raktározni a szervezeted.
2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
naponta eszek többször kevesebbet, igy nem szoktam azt érezni, hogy "meghalok az éhségtől" :)
2012. ápr. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg pont hogy úgy érzem jól magam, ha kevésszer eszek, de olyankor aztán degeszre zabálhatom magam! :D

Ha kevés étel elfogyasztása után abba kell hagynom az evést és nem lakhatok jól rendesen, akkor gyakorlatilag a dühroham meg a sírógörcs kerülget, semmi másra nem tudok gondolni, csak arra, hogy enni akarok még.

Olyan érzésem van, mintha egy falatot sem ettem volna és egyáltalán nem vígasztal az a tudat, hogy pár óra múlva majd ismét "étkezhetek".

Ha viszont reggelire jól bezabálok, legalább ezer kalóriát egyszerre, akkor megnyugszom és vacsoráig gondolni sem szoktam az ételekre.

Vacsorakor pedig már előre a plafonig ugrok a boldogságtól, hogy na most végre megint jól megtömhetem magam.

Számomra nagyon megnyugtató és jó érzés egyedül bezárkózni a konyhába és hosszú időn át csak zabálni, megállás nélkül... :)

Én így tudtam csak lefogyni és így is érzem jól magam.

De hát kinek mi válik be.

2020. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!