Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet abból bajom, hogy csak...

Lehet abból bajom, hogy csak gyümölcsöt és zöldséget eszem?

Figyelt kérdés
nagyon hízékony vagyok!!
2008. jan. 20. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szedj vitaminokat, amik pótolják a többi ételfajtában lévő anyagokat (pl vas, kalcium) Amúgy nem tudom mióta csinálod ezt, de szerintem nem lehet sokáig bírni. Ha rád fog törni a falási roham, rossz lesz :S Inkább egyél mindent, de kis mennyiséget, és inkább nap közben. Mellesleg a fehér, sovány hústól, főleg ha nem zsiradékban van elkészítve, nem lehet elhízni. Kenyérrel, tésztával meg gondolom tudod, vigyázni kell.
2008. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a nyáron éltem kizárólag növényzeten 3 hónapig, s olyan epegörcsök gyötörnek azóta rendszeresen visszatérően, hogy a falat kaparom.


Ráadásul fehérjehiány is lehet belőle!

2008. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A zöldségben és gyümölcsben nincsenek aminósavak, fehérjék. Hosszú távon bitosan hiánytüneteket okoz majd. A vegetáriánusok is dióval, szójával meg mittudom én mivel pótolják a hiányzó aminósavakat. Az egyoldalú táplálkozás em bizos hogy a legjobb megoldás. Ilyenkor a testsúly csökkenését nem a zsír elvesztése jeleni, sokszor az izmokat építi le a szervezet. Pedig az izon sokkal több energiát éget mint a zsírszövet.


Na meg mit jelent az hogy hízékony vagy? Csak nem az a baj, hogy a 175 cm magasságodhoz 50 kg felett van a súlyod?

2008. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A vegetarianizmus az egyik legnagyobb idiótaság ami létezik. Az emberi szervezetnek a LEGFONTOSABB tápanyag az állati fehérje vagyis a HÚS! Abból épül fel! Ha nem eszel húst, lebomlik az izomzatod, és zsírosodni fogsz!
2008. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!