Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S! 175cm vagyok és...

S. O. S! 175cm vagyok és 53kiló! 65 lenne a cél! Napi 8x eszem folyamatosan, mindenfélét főleg kenyeret, tejet iszok, emelett vettem tömegnövelőt és azzal gyúrok! Hogyan tovább, mert ez nem nagyon használ, mikorra várható látható eredmény?!

Figyelt kérdés
Nem feltétlen izomra hízás a cél! Csak ne legyek vékony:S
2009. okt. 25. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:

hm, a napi nyolc az talán sok...szerintem ötször enni egy nap bőven elég lenne. és akkor sem annyira, hogy szétpattanjon a gyomrod, és csak szuszogni tudjál... napi ötször keveset, de GAZDAGON. A tejtermékekből pl. választhatod a zsírosabbat. Nagyon tápláló pl. a magvas kenyér. Most van sütőtök szezon, iszonyat sok vitamin van benne, és remekül hízlal. :D

Az sem lenne butaság, ha dietetikussal is beszélnél.

A gyúrás mellé néha iktass be futást is, igaz, hogy az "fogyaszt", de a szíved egészsége miatt nagyon fontos.

2009. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Tömegnövelőt azonnal hagyd abba, tökreteszi a vesédet, májadat, sőt, a potenciádra is káros lehet (meg fene tudja még mire)!

Amit tanácsolni tudok...

1)Mozogj kevesebbet, lustulj be. :)

2)Fogyassz több szénhidrátot, zsírt.

3)Csokoládé! Nincs olyan, aki ne szeretné ;).

3+1) Alkoholnak remek tápértéke van, de ezt csak halkan jegyzem meg. Amíg alkohol van a szervezetedben, addig az szolgál a testednek "üzemanyagként", csak utána használja a szervezet a glükózt. Ezt nem javaslom annyira, mert iszákosnak lenni nem jó dolog. Másrészt, nem ismerem a korodat. Ha tizennyolc alatt vagy, ezt a pontot NE vedd figyelembe!

3+2)Ha dohányzol, rakd le.

Nem az egészség dumákra hivatkoznék, hanem az utána lévő másik két fontos érvre.

Egyik, ha lerakod, nem leszel cigiszagú utána (azt nem mondom, hogy büdös, mert én személy szerint kedvelem a cigi illatát - még mindig - ).

Másik pedig az, hogy megmarad a pénzed;).

Hidd el, feljön vagy tíz kiló. Én így jártam. Ha nem dohányzol, nem érvényes ez a pont.


Üdv,

Ryu

2009. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20éves vagyok. mindig változatosan eszek, és sose marad meg rajtam. egyszerüen mintha nem tudnék hízni. nem cigizek. régen sportoltam, akkor 61kiló votlam, de most vhogy nem tudok hízni:S! atlétikáztam. valami hatásos módszer kéne amivel megmarad rajtam a cucc!
2009. okt. 25. 09:43
 4/6 anonim válasza:
nem tom mi a bajod a súlyoddal?én 19.leszek 168cm vok és 45 kiló és nemis látszik rajtam nagyon hogy sovány vok.
2009. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam fiatal koromban.


Egyszerű az ok: iszonyat gyors anyagcsere.


Mások ezért irigyelnek gondolom, de az lehet a gondod, hogy a gyors anyagcsere miatt a szervezeted nem tartalékol. Legalábbis nekem ez volt.


Úgyhogy a sok zabálás sajnos nem járható út, mert hiába zabálsz annyit, mint egy tehéncsorda sose fogsz meghízni. Az egyetlen megoldás, hogy amellett, hogy zabálsz keményen kell edzeni.


Nekem a következő metódussal is csak kb. 1-1,5 kg között sikerült súlyt növelnem havonta:


- Napi 3x bőséges, meleg étkezés

- meleg étkezések között folyamatos nassolás, amit épp megkívántam :D kb folyamatosan


- Heti 3x 1 óra kondigépezés (mindig ugyan az a feladatsor - kar, hát, mellizom, hasizom, comb és vádli kombóval)

- Heti 2x2 óra harcművészeti edzés (én aikidoztam, de ez végülis szerintem mindegy)


Sajnos jobb, eredményesebb folyamatot nem sikerült felfedeznem, amibe nincs szteroid, de szétnyomni a belső szerveimet nem fogom....

Ha leálltam az edzéssel akkor már hiába zabáltam, nem nőtt a súlyom.


De végülis ennek az nagy előnye, hogy TISZTA, SZÁLKÁS (!!!) izmot szedsz magadra súlyban, semmi mást.

Hátránya, hogy nehéz, kitartó munka kell hozzá, de ha sziklaszilárd az elhatározás akkor működik.


Ilyenkor azért picit irigylem azt, aki 2 hét zabálástól tud hízni 5 kilót, mert az utána fele annyi befektetett munkával izommá tudja alakítani :(


Sok sikert mindenesetre.

Én most 67 kg vagyok és 182 centi.

2010. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezeket ajánlom a gyors hízáshoz : pacal, gyors kaja, zsíroskenyér, és még sok finom zsíros kaja . sztem gyorsan meghízol ja és sok csoki meg ijenek de a fogaidra vigyázz és a meghízás sztem nem a kajálás rencereségétől vagy attól függ hogy hányszor eszel hanem mit . Ehetel én haponta 15-ször de mindig csak megeszek egy szenvicset meg megiszok egy pohár valamit attól nem fogok meghízni ja és szerintem ijen testömewgnövelőket meg ijen szarokat ne szedj de a te dolgod :D
2010. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!