Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet bélféreg? Pár napja...

Ez lehet bélféreg? Pár napja furcsa érzésem van.

Figyelt kérdés
Pár napja úgy érzem, főleg esténként, a végbelemnél mintha egy kis féreg ficánkolna. Nem viszket, csak furcsa érzés, mintha mozogna ott valami. De visszatérő aranyerem is van. A székletemben gilisztát még nem találtam, de van egy cicánk, és hiába vagyok óvatos, tőle elkaphattam. :S Egyébként nem fogytam, csak ez a furcsa érzés gyanús nekem.
2010. dec. 31. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
azok nem fickándoznak.csak azon kapod magad hogy beszippantod a hűtőt mert megzabálják a gyomrodban a táplálékot.ha tutira akarsz menni akkor 2 napig kemény fokhagyma kúra.Ha férgek akkor attól tutira kipurcannak.
2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha esténként érzed, akkor lehet, mivel akkor merészkednek ki oda, és rakják le a petéiket, csak az a furcsa, hogy ilyenkor viszket is a végbél.
2010. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első, rosszul tudod.

Van olyan bélféreg ami a testen kívülre, az ánuszrózsába rakja le a petéit, éjszaka, mikor nyugalomban van. Tehát akár lehet az is. És ez a tünet megelőzi a fogyást, rosszullétet vagy bármilyen más tünetet.


Kérdező:

Figyeld a székletedet és ha a továbbiakban is tapasztalod ezt az érzést, hétfőn menj el a háziorvosodhoz.

2010. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Boda Sándor ***** válasza:
100%
Egyébként érdekes,hogy kutyákat macskákat féregtelenítenek rendszeresen az embereket meg ha már baj van!Az érzés sok mindentől lehet viszont agy féreg hajtás nem árt!Van egy Decaris nevű féreg hajtó orvos írhatja fel de nem nagyon szokták!Szerezd be utána ha gondolod el mondom mit kell csinálni,hogy ne fertőződj vissza!
2010. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Boda Sándor ***** válasza:
74%
Bocsánat nem agy hanem egy féreg hajtást akartam írni el ütöttem!Nem mind egy!
2010. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Orvoshoz nem akarok menni, ha van valami biztos praktika, inkább nem ülök fél napot a rendelőben. :S A macskánk nincs féregtelenítve, azonban mindig kezetmosok, miután hozzáértem és nincs lakásban tartva sem.

A fokhagyma biztos módszer egyébként?

2010. dec. 31. 14:50
 7/9 Boda Sándor ***** válasza:
100%
A fokhagyma ön magában nem elég lehet,hogy másokat el hajt de a férgek masszívabbak!Ha van patikus ismerősöd beszéld meg vele!Viszont a vissza fertőzést komolyan kell venni ami egy komoly immun erősítés tulajdon képen! Nem akarlak riogatni ,de ezek több 10 ezer petét raknak le! Amik szintén ki hajthatók az a lényeg,hogy a ki fejlődött példányok ne kezdjenek el petézni különben sosem lesz vége!Nekem van agy orvos ismerősöm már nem praktizál,de ő mindenkinél ezzel kezdte és nem hasztalan!Egyébként én is féregtelenítettem magam nem rég ezzel!
2010. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
amikor tesóm férges volt neki bejött a fokhagyma!!
2010. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Féregellenes tablettából 1db is biztos siker, és nem kell a hagymával tökölni, ami vagy működik vagy nem.


A visszafertőződés a necces, mint már sokan írták. Ilyenkor magas hőfokon ki kell mosni a ruhákat, ágyneműt a kilincseket lefertőtleníteni stb...

2010. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!