Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hany kilogramm kellene legyek,...

Hany kilogramm kellene legyek, hogy ne mondjak feszt h sovany vagyok?

Figyelt kérdés
L/15 multam ,155cm magas vagyok,es 40 kg.mennyi kellene legyek hogy normalis legyen a sulyom?az orvosom szerint vekony vagyok...ha hizok akkor valoszinu h novekedni is fogok?
2011. jan. 5. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. 5-10 kilót hízhatnál.
2011. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es megis hogyan, ha nincs etvagyam???
2011. jan. 5. 21:09
 3/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Szerintem nem vagy olyan sovány, ez a súly bár alsó határ, de a 155-höz nem olyan kevés. Mondjuk ehhez képet kéne látni. Szedj valami multivitamint, majd meghozza az étvágyadat. Lejjebb azért nem kéne fogynod.
2011. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hízz, hanem sportolj, és akkor nem leszel se vékony se koca.
2011. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőni nem fogsz ha hízol:) Ilyen korban ami a legjobban és ténylegesen gátolja a növekedést, az a dohányzás. Ne egyél egyszerre sokat de egyél három óránként legalább, mind1 mit, és mennyit csak folyamatosan, és este egyél sokat...az hízlal a legjobban. Aki nem tud hízni az is probléma tud lenni és nem az a megoldás rá, hogy azt mondjuk egyél sokat, mert egyáltalán nem ilyen egyszerű, én megértem. Meg lehet vizsgálni, hogy mennyi kalóriát viszel be a szervezetedbe és ha ez megfelelő, tehát több, és mégsem hízol, annak két valószínű oka lehet: 1. ilyen alkat vagy, gyors az anyagcseréd, sok pihi nem aero mozgás és rengeteg evés és vitamin javíthat a dolgod, 2. valamilyen egyszerűen és könnyen megoldható orvosi problémád van, amit az orvos bár neki kéne de eszébe sem jutott felvetni.: ilyen lehet: parazita vizsgálat, ami eleszi a tápanyagot, hormonális probléma ( teljesen egyszerű, lehet hogy a pajzsmirigyed túlműködik) , stb. Ha úgy érzed rádférne pár kiló, csináld a következőt: vezess PONTOSAN minden nap naplót és írd le hogy mit ettél legalább egy hónapig. Próbáld meg magad tömni, főleg este, bármi amit megkívánsz, de egyhangú ne legyen. Valami könnyed mozgást végezz, ami nem zsírégető. Tehát ne fuss kilométereket pl. Ha tudsz és szeretsz ússzál, vagy valamilyen labdajáték, csak ne rohangálj borzasztóan mert az pont hogy fogyaszt. Ha semmi eredmény nincs, mutasd meg a dokidnak egy hónap múlva, és kérd ki a tanácsát azzal kapcsolatban, hogy érdemes e megvizsgálni az okot, pl amiket felsoroltam. ( Mégegyszer mondom, ne ijedj meg, ezek nem komoly problémák, csak az orvosok többnyire letudják annyival hogy nem eszel, egyél spenótot.)
2011. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!