Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elhatároztam hogy hízom....

Elhatároztam hogy hízom. Ennek érdekében zabálok, mint állat. Jól teszem?

Figyelt kérdés
162cm/44kg, és lassan már az xs-es nadrág is bő. Gyengének és a testemet illetően frusztrálnak érzem magam. Erősebb szeretnék lenni, több önbizalommal a külsőmben. DE közben nem akarok löttyedt hast, narancsbőrös feneket. Jól teszem, hogy (drasztikus) hízókúrán vagyok? Vélemény?
2011. jan. 10. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
19/L
2011. jan. 10. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tartasz te hízókúrának. Ha egészséges kajákat eszel változatosan, csak sokat, az rendben van. Csak ne csokit meg ilyeneket egyél, hogy hízz.
2011. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egészséges kajákból egyél sokat és főleg éjszaka foszd ki a hűtőszekrényt!! Akkor is egyél ha nem vagy éhes!

A csokikat, csipszeket, mekit meg kerüld el...

2011. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen szerintem is az alényeg,hogy egyél többet,de ésszel!

Annak nincs értelme,hogy mindent össze vissza zabálsz.

Nálam is az a baj,hogy vékony vagyok.

Kondis edzést végzek,hogy erősödjek. Csináltam aerob edzést is ,de attól fogytam így azt nem csinálom.

Sok sikert a hízáshoz!!

2011. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz az anyagcseréd,ehetsz akármit, nem fogja úgysem normálisan megemészteni a szervezeted, hanem gyorsan átmegy rajtad. Sok barátnőm küszködik ezzel, hízni szeretnének, de hiába. Háromszor annyit esznek, mint én, és egy dekát nem képesek hízni, nekem meg nagyon kellene fogynom, alig eszek, mégis minden meglátszik rajtam... Feltalálhatnák már a "zsírátömlesztést", vagy "zsírátültetést", lennék donor szívesen!XD
2011. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!