Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy 16 éves...

Miért van az hogy 16 éves vagyok és vékony de mégis rengeteget eszek?

Figyelt kérdés
Mivel 186 cm magas vagyok én úgy gondolom hogy a magasságomhoz az ideális testsúly a kb 80-90kg, de én most csak 67 kg vagyok. Rengeteget eszek és sehova se hízok, már lassan 2 éve szinte semmit nem híztam, csak pár kilót. Miért van ez?
2011. júl. 15. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy egészséges vagy, vérképed is jó, akkor nincs gond. Hogy miért van ez? Ilyen alkatú vagy:)
2011. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 22 éves koromig én is ehettem akár este 10-kor zsírszalonnát hatalmas adag csokisfagyival megspékelve, nem híztam egy grammot sem. ahogy "öregszel, az anyagcseréd is lassulni fog. Inkább izmot akarj építeni hájréteg helyett.
2011. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hirtelen megnyúltál, de ahogy idősödsz úgy hízni is fogsz csak még most alakulsz ki
2011. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!