Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eléggé izzadok, de csak...

Eléggé izzadok, de csak azért, mert stresszelek. Megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve kezdődött, állandóan azon izgulok hogy izzadni fogok, és nekiállok izzadni mindig. Bemegyek a suliba és már brutálisan megizzadok, mert attól félek, látják rajtam hogy izzadok.

Szóval elég furcsa ez a dolog. Pl. edzőteremben sem szoktam annyira leizzadni 15 perc futástól, mint mondjuk egy "gondolattól".

Xanaxot szoktam szedni mielőtt elindulok itthonról, de az meg már totál kikészített...(bár nem izzadtam) elég egy hülye helyzetben vagyok, akárkinek elmondom hülyének nézne.


Köztetek nincs hasonló, aki talált problémát a megoldásra?


19/F


2011. márc. 29. 12:29
 1/3 anonim válasza:

én csak az izzadságszag ellen tudok egy nagyon jó módszert.

próbálj pici szódabikarbónát tenni pl a hónaljadra ,vagy éjszakára a cipödbe (majd reggel kiszórni)

NAGYON HATÁSOS

2011. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az izzadással nem úgy van gondom, hogy a hónomalja izzadását nem tudom megoldani, rendeltem ebayen usából elég jó izzadásgátlót, elég jó áron... na de nem kenhetem a hátamat meg a homlokomat be vele... :( :)
2011. márc. 29. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj a gyógyszertárba és vegyél Solutio antisodurica-t, kb 400 ft és bárhol alkalmazhatod. Az izzadásgátlókkal ellentétben ez nagyon jól hat!
2011. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!