Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy egész üveg Guttalaxot...

Ha egy egész üveg Guttalaxot megiszok, akkor kijön "minden"?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát,hogy 2 napig a wcn fogsz ülni az biztos. Nem kell ennyit használni ha székrekedés van akkor sem!! Nagy baromság szánt szándékkal kiirtani a bélflórádat..
2011. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te már használtad ? Mik a tapasztalatok ?
2011. febr. 18. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
ha méregteleníteni akarsz,akkor sokkal jobb megoldás a gyógyszertári keserűsó. a hatás garantált.
2011. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a célod vele? ha valami fogyókúrás,vagy méregtelenitő baromság,akkor elmondom hogy semmi másra nem jó a fosás ,csak hogy kimosd magadból az összes ásványisót,bélbaktréiumokat és veszíts egy csomó folyadékot,meg izmot ha tartósan csinálod.

Ezen kivül vitamin és tápanyaghiányod lesz,aminek már annyiféle megnyilvánulása van,hogy holnapután estig sorolhatom ha gondolod.

vannak neked méregtelenitő szerveid,nincs szükségük léböjt sem keserűsó kúrára,sem fosásra és hányásra, normális kiegyensúlyozott étkezésekkel,és rendszeres mozgással segitheted a legjobban a munkájukat.

Ha székrekedésed van,akkor ezt a szöveget vedd semmisnek,és a tancsáom az,hogy a betegtájékoztatóban leírt módon adagold (ha nagyon muszáj). Ha rendszeres ez a problémád,akkor ki kell deriteni mi az oka,mert a hashajtó cska tüneti kezelés.

Amúgy kérdésedre a válazs,igen használtam már amikor 6. napja nem voltam sz@rni. (1szer fordult elő)

2011. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és miután megittál egy üveggel miylen hamar jött rád a dolog érted ?
2011. febr. 18. 17:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen kiszereleésű volt az üveg? Ha nem emlékszel rá akkor hány ml-s adag az ami hat egy két órán belül ?
2011. febr. 18. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem ittam meg egy üveggel,mert nem vagyok hülye.megnéztem,hogy hány cseppet kell bevennem!!!!
2011. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha este iszod meg,akkor általában másnap délelőttöt töltöd a wcn. De ez is változó,van aki hamarabb ,van aki később,van akinek nem is használ.
2011. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!