Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy osztálytársam aki...

Dejóspogácsa kérdése:

Van egy osztálytársam aki büdöset és halkat fingik nagyon sokat, hogyan tudnék énis ilyet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán olyan kajákat kell enni. De tényleg te is szeretnéd őt utánozni ebben?
2011. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
naná de mit egyek? mert fiú vagyok és megyek kan buliba és nehogymár ... xD tudod
2011. febr. 20. 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
OMG.. tudtam, h a fiúk gusztustalanok, de hogy ennyire szánalmasak is, azt nem...
2011. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező de hülye vagy XD

Második válaszoló te meg tuti leszbikus :D

2011. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, persze, nagyon megértelek. Szerintem egyél sok főtt tojást, k-val kezdődő zöldségfélét, hagymát. A hangerő szabályozására nem tudok tanácsot adni, azért arra vigyázz, nehogy az erőlködés miatt esetleg nedvesre sikeredjen a produkció.
2011. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
igen, figyelj biztos lezbikus vagyok, örülök, hogy ezt 1 mondatból meg bírtad állapítani -.- Istenem, de gyerekes vagy
2011. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Bab, tojás sok hagymával. Az a baj, hogy a szagot lehet biztosítani, de a diszkréciót már kevésbé.


Bár Bölcs Salamon is megmondta... :)

2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

17:10


Gyerekes vagyok? Igen?:D

Kiváncsi vagyok hány éves vagy, ha nem jut el a tudatodig hogy ez egy kamu kérdés. Maximum nagyon GYP-s lehet a gyerek, de akkor az az ő baja, de az külön vicc h a férfiak mind undorítóak és szánalmasak is egyben.. tudod kik mondják ezt? A lezbikusok és a feministák... hogy te hova tartozol az a te dolgod, egyik se jobb a másiknál.

2011. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20:33 gratulálok az újabb értelmes megnyílvánulásodhoz. Csak kár, h így sem sikerül elhitetned senkivel sem, h értelmes 'ember' vagy. Mellesleg ilyeneket, mint te csak a b.zik mondanak, ha már itt járunk...
2011. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

istenem mekkora hülyék vagytok ,hogy elhittétek xd

énse vagyok normális de ti (Y) xD

2011. febr. 28. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!