Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetnek az arcomon...

Mitől lehetnek az arcomon ezek a kiütések?

Figyelt kérdés
Az egész arcomon megjelentek, főleg az államon és mostanában a nyakamon is.Viszkető pici piros/rózsaszín pöttyök. Olyanok ,mint a pattanás..néhol száraz is a bőröm,bár ez lehet nincs összefüggésben a pöttyökkel. Ételallergia lehet? Egy hónapja jelentkeztek a tünetek..23 L
2011. márc. 4. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapja???? Ne haragudj de ekkora butaságot nem kéne csinálni. Egy hónapja vannak ezek a tünetek, nem mész el bőrgyógyászhoz hanem itt teszel fel kérdést? Itt szerinted látatlanban majd megmondja valaki? Ehhez talán kell egy dermatoszkóp meg egy orvos aki megállapítja hogy mi van...
2011. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés. Nekem is volt, voltam bőrgyógyásznál is vele, kiderült, hogy az arckrémemre voltam allergiás. Váltottam másikra, és el is múlt. De ha nem használsz arckrémet, lehet bármilyen smink, lemosószer, tusfürdő stb. a ludas.
2011. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és amit használtam arckrémet, azt előtte már évek óta használtam, és semmi bajom nem volt tőle. Állítólag allergia egyik pillanatról a másikra is kialakulhat valamire.
2011. márc. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!..Külföldön vagyok és pár hét múlva megyek haza és csak otthon szeretném megnézetni..addig próbálok rájönni mi lehet,mert itt nem fogok tudni orvoshoz menni!
2011. márc. 4. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött, majd a kiütések más testrészekre is átterjedtek, +a beleim puffadása,gyomorpanaszok és súlyos fáradékonyság....így súlyosbodott 3 éven keresztül.

A tünet: lisztérzékenység

27 éveen kezdődött és most, 30 évesen szigorú glutén mentes étrend kell

2011. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!