Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Édesség mániám van, mit tehetnék?

Édesség mániám van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,átlagos alkatú (sportolok) de egyszerűen már kezelhetetlen lett az édességmániám.Mindig rengeteg csokit ettem,kb. napi egy tábla de most már legszívesebben ebédre is azt ennék.Haza jövök és nem csinálok vagy melegítek kaját hanem megbontok egy 300g-os Milkát vagy egy kis Rittert.Ezzel mit lehet kezdeni?Lehet ennek valami kezelhető oka?
2011. márc. 5. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
egyszerű...ne egyél édességet...
2011. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh ez nagy segítség volt köszi,ez eszembe sem jutott,akkor gondolom az összes dohányos is csak egyszerűen ne cigizzen,vagy az alkoholisták is csak ne igyanak.Egyszerű nem?
2011. márc. 5. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ne tarts otthon csokit
2011. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem édességmánia... csak bebeszéled magadnak. akkor válik mániássá,ha már tényleg csak édességet eszel,ebéd meg minden más étkezés helyett. tényleg az a legjobb,ha nem tartotok otthon csokit,vagy mondjuk lecseréled pl. müzlire a milkát, gyümölcsre a többit.
2011. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon sok.Fokozatosan próbáld csökkenteni az adagot, ne egyél meg sokat egyszerre. Próbáld gyümölcscukorral pótolni, ha hiányérzeted van! pl. friss banán, ez elég édes, vagy aszalt gyümölcsök, a datolya, füge nagyon édes..Cukor helyett használj mézet, de ne sokat!Reggelire egyél édes ízű ételeket, hátha eltelsz velük, pl. kakaós tejbegríz, győri édes jóreggelt, lekváros vagy vajas-mézes kenyér...

S ha hazajössz, melegítsd az ebédet, a csokit hagyd a végére, s csak néhány kockát törjél le!

Ha nem tudod csökkenteni a az adagot, fordulj orvoshoz tanácsért!!!

2011. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig az elsőnek igaza van.

Én már láttam olyan dohányost aki egyik napról a másikra leszokott mindenféle hülyeség nélkül. Akaraterő kérdése az egész

2011. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!