Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt valaki már vagy...

Használt valaki már vagy hallot a Drainaslim sziruprol elvileg száz százalék gyogy növény és 10 15kg is lehet vele fogyni. Tapasztalatok vagy valami?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tapasztalat: fogyni és szép testet kialakítani csak diétával és kemény munkával lehet. az ilyeneket azoknak találták ki, akik lusták és nincs akaraterejük.
2011. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bix ***** válasza:
100%
első: és bekajálnak bármit amit a marketing gépezet nyom, csak azért mert nem hajlandóak a feneküket a lakásból kitenni. fogyibogyók és társai csodaedmeglefogysz szerek lehetnek hatásosak _időlegesen_ a leadott kilók viszont visszaszaladnak hamar...
2011. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Na akkor azt hiszem én leszek az első, aki ír egy normális választ:

Én rendeltem drainaslimet, kb 1 hónap múlva hozták meg, most iszom 4-5 napja. Egyelőre még nem álltam mérlegre, kicsit kóvályogtam tőle az első 2-3 nap. Jó íze van. Barackos. Na már most: 2 heti adagot rendeltem, kaptam egy szirupot, az 125 ml. Naponta 15 ml-t kell inni kb. Akárhogy is számolom, ez 8 napi adag, szóval kicsit átverés. Mindez 11 ezer forintért. De még írok, h fogytam-e valamit. A 11 ezer végülis nem sok, mert más 100 ezreket költ a semmire. Én úgy vagyok vele, hogy ki kell próbálni ezt is. Nem eszek sokat és csak sovány húsokat, a mozgás hébe-hóba, de többre nincs is időm.

Nem hiszek a koplalásban, szeretek enni.

Ami viszont tuti jó és bevált már nekem az a T.u.r.b.ó-diéta, de az igen nagy akaraterőt igényel.

2011. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tényleg köszi az értelmes választ várom hogy mi történik veled sikerül e fogyni.

Én nem mertem még megrendelni de ha neked sikerül én is megfogom.

De az ujságba lejárt a hirdetés máshonan is megtudom rendelni? vagy venni?

2011. ápr. 2. 12:18
 5/12 yvy válasza:

Sziasztok!

Én március 16-án rendeltem meg és 28-án jött meg a csomag, de csak 30-án mentem el érte, szóval 31-e reggel óta iszom napi 1 liter vízbe téve. Amit észrevettem, hogy többet járok pisilni, van rendszeres széklet és nincs farkasétvágyam, hamarabb eltelítődök, amikor eszem, és nem állandóan a kaján jár az eszem. Én mindent eszem ugyanúgy, ahogy eddig is, hiszen pont erről szól ez az egész, hogy állítólag nem kell életmódot váltani, azt ígérték, így is használnia kell, sőt, direkt írja az ajánlott használat, hogy ne váltsunk életmódot. Mindössze annyit teszek a jobb eredmény elérése érdekében, hogy nem zabálok késő este, hanem előbb eszem, amikor hazajövök és később már csak joghurt v kefír, ha újra érzek éhséget.

Azt viszont én sem értem, hogy a 4 heti adag hogyan lesz elég, ha úgy isszuk, ahogy az üvegen áll, mert azon napi 15 ml-t írnak és nekem 2 x 125 ml érkezett, ez a 4 heti adag, szóval így csak 16 napig tartana ki a csodalötty, ezért én osztottam-szoroztam és napi 10 ml-t fogyasztok, akkor 25 napig fog kitartani a 28 nap helyett. Viszont így meg lehet, hogy nem lesz elég hatásos... asszem ma írok nekik e-mailt arra a címre, ami rajta van a számlán és remélem, hogy válaszolnak és megoldódik ez a rejtély :)

Ha netán válaszolnak, akkor majd közlöm veletek is, hogy mit írtak az ajánlott mennyiségről.

2011. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nekem már nincs meg a számla szerintem, kidobtam. Újságból rendeltem, így nem tudok címet, vagy telefonszámot...sikerült elkavarni.

Kíváncsi vagyok rá, hogy mi újság lesz! Lehet én is csökkentek adagot. De az tényleg gáz, hogy nem küldtek rendes adagokat úgy, h elég legyen...

2011. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 yvy válasza:

Telefonszám sehol sincs, sem neten, sem csomagon, sem a számlán, sem az újságcikkben, csak e-mail cím van a számlán. Amúgy a postacímük a palackon is rajta van...

majd megírom, ha válaszolnak az e-mail-re az adagolás kapcsán.

2011. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de akkor hogy tudom megvenni?
2011. ápr. 3. 10:09
 9/12 anonim válasza:

Kedves Drainaslim fogyasztók, az adagolással kapcsolatban tegnap írtam egy e-mailt a forgalmazó cégnek és ma ezt a választ kaptam:Kedves Érdeklődő a gyártó javitotta az adagolást: leveseskanálnyi helyett teáskanálnyit legyen kedves használni.

Elnézést kérek, nem a hibánk, rosszul adták meg az adagolást.


A kedves vevőknek mindig ajánljuk, hogy konzultáljanak a kezelőorvosukkal.



Amennyiben még lenne kérdése, állok szives rendelkezésére.


Üzenetrögzitős telefonnal rendelkezünk


Üdvözlettel

Deák Anna


A mai levelemben kértem a telefonszámukat is, ha megírják megosztom veletek.


Tehát a lényeg: 3 TEÁSKANÁLNYIT kell naponta feloldani.


Üdvözlettel: Judit


(már 2 napja iszom, az étvágyam mintha kevesebb lenne és egyébként jól érzem magam, a vérnyomásomba sem kavart be idáig)

2011. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

:) Akkor lehet ezért nem éreztem jól magam tőle, mert többet ittam, mint kellett volna.

De igazából már mindegy, mert én a kúr vége felé elmondhatom: semmit nem hatott!

Úgyhogy visszaküldtük a szirupot és kértem a visszafizetést, hátha...

2011. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!