Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet tejcukor vagy...

Hol lehet tejcukor vagy tejfehérje vizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés

Azóta van az ekcémám mióta 5.ben idegeneltem, tiszta kiütés lettem alig bírtam haza jönni. Én soha nem voltam ekcémás, de 5.es korom óta az vagyok,(most 22 vagyok) és mindig is tudtam hogy valami kiváltja. Mikor középiskolás lettem elmentem bőrgyógyászhoz, (mert szüleimre nem számíthattam, ezért vártam középsuliig...) állandóan minden alkalommal irt mindenféle kenőcsöt és már nagyon untam, hogy nem használ, mondtam neki hogy kérnék vizsgálatot, de kioktatott hogy az ekcéma nem allergiás reakció, hát de igen is lehet. Neten ha 100 oldalt nem néztem meg akkor 1-t sem.

Magán akcióba kezdtem itthon és azt vettem észre ha nem eszek semmilyen formában tejterméket, akkor eltünik az ekcémám.

Bocsánat picit hosszú lett, csak már tudni akarom mi van :(


2011. márc. 17. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

a háziorvostól kell kérni beutalót ételallergia vizsgálatra. valószinű gasztroenteorológiára küld,és kiderítik a problémádat.

jobbulást.

2011. márc. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
FELTÉTLENÜL kérj glutén intolerancia vizsgálatot is. Excéma szerű bőrelváltozást inkább ez okoz, és másodlagosan okozhat tejcukor érzékenységet is. Járj a végére és rendbe jössz.
2011. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] Itt mindenféle allergiához tudsz rendelni.5000ft.Egyébként ha van pénzed,és elmész magánrendelésre egy gasztroenterológushoz,egyből megcsinálja a tesztet(15e),de megkiméled a háziorvonál való ülést,majd a gasztroenterologusnál is.Én legalábbis csak és kizárólag maszekhoz járok.Elegem is volt hogy ha elmentem sztk-ba,valaki fontosabb ment be elöttem,vagy a nyugdijas nénike aki nem bír várni...stb.Visszatérve a témához,én gasztrósnál megcsináltattam tudni kell hogy 3 órás a tejcukor vizsgálat,ezután a biztonság kedvéért megrendeltem onnan is amit küldtem linket,és ott is kiderült,hogy tényleg tejcukros vagyok.
2011. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!