Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors az anyagcserém, naponta...

Gyors az anyagcserém, naponta 2x végzem el a nagy dolgom kb. Le lehet valahogy lassítani, hogy jobban tudjak hízni?

Figyelt kérdés

Többet eszek mint amennyit kívánnék de nincs meg az eredménye mert sehogy se hízok. Most kondizással szeretnék izmot felszedni, de úgy gondolom hogy a sok wc-re járástól nehezebben fejlődök.

A gyors anyagcsere az izomfejlődésre is negatív hatással van vagy csak hájat nem lehet tőle felszedni?


2011. márc. 19. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Hány kg?


Ha tippelnem kellene akkor olyan 15-16, ugye?


Szerintem a gyors anyagcserédért még hálás leszel... :)

Ha a nagywc-sed nem híg hanem normál, akkor nincs gond, szerintem :)


Sportolj sokat (pl tánc: hip-hop, súlyzókat még hagyd) mert attól megnő az izom mennyiséged (és formásabb is leszel) ami meghozza az étvágyadat. Ha van rá lehetőséged akkor fűszerezd a kajákat: pl paradicsomra szórjbazsalikumot...stb. illetve szedjél valamilyen vitamint ( actival, supradyn) stb...


Amúgy én is pont abban a cipőben jártam amiben most te...

2011. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
Ó, te mázlista!
2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem írtam de 17 éves fiú vagyok, nem nagyon vékony de szeretnék felszedni. van étvágyam,de túl gyorsan kimegy belőlem a kaja. arra lennék kiváncsi konkrétan hogy le lehet e lassítani az anyagcserét, vagy érdemes-e egyáltalán a hízás érdekében.
2011. márc. 21. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Le lehet lassítani az anyagcserédet.

Íme egy tipp: aludj egész nap :)


Az egyik főiskolás szobatársam a 24 órából 18-at végigaludt aztán csodálkozott hogy nem fogy, vajon miért nem?!


Na mindegy...


Hát hogy érdemes-e beavatkoznod, hogy lassabb legyen az anyagcseréd? Nem biztos, hiszen mindennek meg van az oka. Lehet ha lassabb lenne, akkor bedagadna a lábad, vagy veseköved lenne... Szerintem nem gond, mert legalább kimegy a sok méreganyag... az hogy nem marad meg rajtad az izom, azt csak kitartással tudod korrigálni. Mindenki aki nem szed szereket ezen átesik...esetleg jön a jó idő fogj egy havert és menjetek kajakozni :P

2011. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hízni legjobban a szénhidrátoktól lehet, izmosodni meg a fehérjétől. tej, tojás, tészta és hús hússal. vitamin meg sosem árt.
2011. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
2 széklet naponta?Ez neked gyors anyagcsere?Ne vicceljünk már.Legyetek már tisztában mennyi az egészséges és a túlzott.A napi kettő normális,én napi 4x-5x megyek,na ez már nem jó.
2011. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soma9111 ***** válasza:
De ez mitől lehet a 4-5?
2023. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!